Askeri araçta ihtişam Kahn’ın elinden çıkar

Askeri araçların meraklısı çok. Amerikan aksiyon filmlerinde ağırlıklı olarak gördüğümüz askeri araçlar, siyah takım elbiseli ağır abilerin, siyah gözlükleri haricindeki başka bir aksesuarı görevi görüyor. Kahn elinden geçmiş modeller de en çok rağbet görenler arasında. Askeri araç test etmek istiyorsanız, bahsedeceğimiz araç, sizin işinize yarayacaktır.

Aracın ön tarafında Kahn’ın gün ışığı ledleriyle döşenmiş ön kemer eklentisi bulunuyor. Bu Range Rover2ın eleştiri götürmez çizgisinin devamı niteliğini görüyor. Ön karbon fiber RS ızgara, altında askeri metalik gri ızgara ve siyah örgü, karbon fiber kaplama metalik gri ön tampon, turuncu fren sistemi, gri kenarlarıyla, siyah Kahn kauçuk basamaklar, Kahn marka damgası, aydınlatmalı Kahn yan basamaklar ve aluminyum Kahn delikli pedallar. Bunların tümü gelişmiş teknolojiyi araç üzerinde ustaca kullanıldığının göstergesi.

İç kaplamalar opsiyonel olarak tasarlanmış. Bu gördüğünüz araçta, RS deri kaplama, gri siyah paneller, kapı döşemeleri, torpido, siyah swarovski taşlarla süslü mavi saat yer alıyor. Ağaç kaplama direksiyonun alt ve üst alanları gri renkte.

Aracın güvenliği maksimum düzeye çıkarılmış. Dünyanın en önemli devlet adamlarını korumakta kullanılan aracın camları daha hafif. Ancak güvenlik aynı durumda kalmış. Bu müthiş aracın fiyatına gelecek olursak… 73,875 Pound!

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir