Haberler

Araba Aksesuarları Teknosa’da!

Cep telefonları, telefonlar, televizyonlar, beyaz eşya, kişisel bakım, elektrikli ev aletleri ve binlerce ürünün hepsi Teknosa’da! Teknosa size en uygun ürünleri rahatlıkla bulabileceğiniz oldukça kapsamlı bir markadır.

Anker Manyetik Araç Tutucu

Yoğun ve oldukça telefon trafiği içerisinde bir çalışma hayatı olanlar için araçta araç tutucu kesinlikle birçok kişinin tercihidir. Arabanızın havalandırma kısmına Anker manyetik araç tutucu sabitleştirildikten sonra tekrardan çıkması gibi bir durum söz konusu değildir. Telefonunuzu güvenli bir şekilde yol boyunca tutar. Tümseklerde ya da çukurlarda araba sarsıldığı takdirde manyetik ve mıknatıs gücü yüksek olduğu için telefonunuza herhangi bir zarar gelmez. Ayarlanabilir bir sisteme sahiptir. Oldukça esnek olduğu için telefonunuzu kendi yönünüze göre çevirebilirsiniz. Sorunsuz bir kuruluma sahiptir. Herhangi bir alete ihtiyaç duyulmaz. Pratik bir şekilde aracınızın havalandırma kısmına sabitleyip, uzun yolculuklarınızda telefonunuzla herhangi bir konuşma yapacağınız sırada kullanabilirsiniz. Böylelikle yolda da güvenliğiniz açısından herhangi bir risk oluşmaz.

Celly 2 Usb Li 3.4A Siyah Araç Şarjı

Celly 2 Usb Li 3.4A Siyah Araç Şarjı, uzun yolculukların kurtarıcı bir ürünüdür. Aracınız içerisinde aracın kendisinden kaynaklanan bulunan bir şarj aleti bölümü yok ise siyah araç şarjı çoğunluğun tercihinde olduğu gibi sizin de rahatlıkla kullanabileceğiniz bir üründür. 2 adet USB sistemine sahiptir. Araç içerisinde kullanılırken herhangi bir zararı olmaz. Uzun yolculuklarda rahatlıkla telefonunuzu şarj edebilirsiniz. Yalnızca telefonunuz değil, USB kablonuz var ise çeşitli teknolojik ürünleri şarj edebilmeniz mümkün. Kullanışlı olduğu kadar pratik bir sisteme sahiptir.

Anker Roav Dashcam C1 Araç İçi Kamera – OFP

Anker Roav Dashcam C1 Araç İçi Kamera – OFP, Micro USB arayüzü ile araç içerisinde görüntü alan bir kameradır. Wi-fi’yi ve HD sistemlere sahiptir. Aynı zamanda uyumlu hafıza kartları bulunduğu takdirde içeriğindeki görüntüleri bu şekilde alabilirsiniz. Dahili ekran, wi-fi, arayüz uyumlu hafıza kartları ve bunun gibi birçok teknik özellik açısından tercih edilen bir üründür. Araç içerisinde belirli yere sabitledikten sonra tercihen park ederken, tercihen de yoldaki sürüş deneyiminizi görüntülemek adına kullanabilirsiniz.

Cellularline Pilot Flexi PILOTFLEXIK Vantuzlu Cama Monte Evrensel Araç Tutucu

Cellularline Pilot Flexi PILOTFLEXIK Vantuzlu Cama Monte Evrensel Araç Tutucu, ön cama sabitlenen oldukça donanımlı bir üründür. 18 cm esnek kola sahiptir. Bu sebeple telefonunuzla görüşme yaparken görüşürüz rahatlıkla sistem içerisinde görünür. Yolculuk esnasında telefonu elinize almanıza gerek kalmaz. Güvenli bir sabitleme sistemi mevcuttur. Ön cama direkt olarak monte edildiği takdirde sağa sola hareket sensörü olduğu için yolculuk esnasında video izleme ya da yanınızda oturan kişinin cihazınızı kullanabilme gibi seçenekleri ürün sayesinde mümkün. Çoğunluğun tercihinde olan evrensel araç tutucu, indirimde ve oldukça kampanyalı fiyatı ile Teknosa üzerinde sizler için sunuluyor.

Naztech Hypergear Araç Şarjı 4 USB 8.2A Siyah Uzatmalı

Naztech Hypergear Araç Şarjı 4 USB 8.2A Siyah Uzatmalı, yolculuk esnasında telefonunuzun şarjı dayanamadığı takdirde yardımcı olan bir üründür. 2 adet USB bölümü bulunur. Uzun süreli kullanıma dayanıklı olduğu gibi birçok kişinin de tercihindedir. Aracınıza monte ettikten sonra uzun yolculuklarda dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Telefona zarar verme ya da telefonun bataryasının ömrünü kısaltması gibi bir durum söz konusu değildir. Özellikle yoğun iş hayatı olan kişilerin tercih ettiği ürün, araba aksesuarları içerisinde çoğunluğu beğenisindedir.

Aracınız için ihtiyaç duyulan birçok aksesuara, indirimli ve kampanyalı fiyatlarıyla Teknosa üzerinden ulaşabilirsiniz. Teknosa.com ile şimdi alışveriş zamanı!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir