Alfa Romeo

Alfa Romeo Giulietta Collezione Fiyat Listesi, Yorumları ve Özellikleri

Alfa Romeo’nun en çok sevilen serilerinden biri olan Giulietta’ya yeni bir seri daha geldi. Collezione ismiyle 2015 Cenevre Otomobil Fuarı’nda tanıtılan yeni nesil otomobil önümüzdeki ay Avrupa’da satışa sunulacak; Türkiye’ye gelip gelmeyeceğine dair bir bilgi paylaşılmadı maalesef. Performans konusunda testleri bizlere de aktarılan otomobilin tasarımının da fazlasıyla iyi olduğuna dikkat çekmemiz gerekiyor. Özellikle yan kapılardaki yumuşak dokunuşlar sizin de hoşunuza gidecektir.

Yeni sis farları, 17 inç özel jantları, tamamen siyah kaplanabilen tavan opsiyonu gibi görsel öğelerle dikkat çeken araç iç mekanında iki renkli deri koltuklar, kontrast dikişler ve saten-krom detaylara sahip.

Deri kaplı direksiyon simidi, otomatik karar dikiz aynası, çift bölgeli klima gibi donanımları olan Giulietta Collezione’un 5 veya 6,5 inç lik Uconnect bilgi-eğlence sistemi bulunuyor.
Yani Alfa Romeo Giulietta Collezione beş farklı motor seçeneğine sahip.

120 hp güç üreten 1.6 litre JTDM, 150 hp lik 2.0 litre Multijet JTDM, 175 hp 2.0 litre JTDM dizel seçenekleri mevcut. 2 farklı benzinli motor seçeneği ise 1.4 MultiAir motor üzerine 120 ve 170 hp güç yüklenmesi ile oluşturulmuş.

2015 Cenevre Otomobil Fuarı’nda tanıtılacak araba Nisan ayında Avrupa’da satışa sunulacak.

Alfa Romeo Giulietta Collezione

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir