Peugeot

2015 Peugeot Partner Tepee Fiyat Listesi, Yorumları ve Özellikleri

Berlingo’nun kardeş modeli Partner Tepee de yine yeni yıla büyük modifikasyonlarla giren modeller arasında yer alıyor. Yeni tasarımıyla birlikte zaten var olan şık görüntüsünü daha da geliştirmeyi başaran Peugeot Partner Tepee, daha öncelerde olduğu gibi bu sene de performansıyla etkiliyor. Ticari araç segmentinin en iddialı modellerinden biri olacağı kesin. Cenevre’de detaylı tanıtımı yapılacak olan otomobilin fiyatının da bir iki aya açıklanması bekleniyor. Türkiye’de de satışa sunulacak.

Yeni bir ön tampon, yeni ızgara, yeni farlar ve özellikle yeni gündüz farları ile daha iyi görünen Partner, Fransız markanın yeni tasarım yaklaşımından nasibini almış görünüyor. Yenilenen aracın binek versiyonu olan Partner Tepee, yeni seride de üretilmeye devam edecek.

Yeni Partner’ın iç kısmında köklü değişiklikler yapılmasa da yeni donanımlar eklenmiş. Bu donanımların en belirgini 7 inçlik dokunmatik bilgi-eğlence sistemi olarak dikkat çekiyor.

Akıllı telefon uygulamalarını çalıştırabilen bu çoklu ortam, navigasyon ve geri görüş kamerası ile entegre edilebiliyor. Ayrıca araçta ön park sensörü ve Aktif Şehir İçi Fren Yardımcısı gibi premium sürüş destek sistemleri de kullanılmış.

Kaputun altındaki yeni 1.6 BlueHDi dizel motor 75, 100 ve 120 hp seçeneklerine sahip. Yeni Partner’in benzinli versiyonları 1.6 VTi motorla geliyor ve 98 ve 120 hp güç üretiyor. Motor gamına 2016 başında 1.2 PureTech 110 hp lik versiyonun da eklenmesi bekleniyor.

Cenevre’de tanıtılacak araç önümüzdeki aylarda yollarda olabilecek.

Peugeot Partner Tepee

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir