Renault

2015 Renault Kadjar Fiyat Listesi, Yorumları ve Özellikleri

Crossover segmentinin en önemli modellerini geliştiren Renault, yeni bir modelini daha Türkiye’de satışa swundu. Haziran ayının başlangıcından, yani bugünden itibaren galerilerdeki yerini almaya başlayacak olan Renault Kadjar, yerden 200 mm’lik yüksekliğiyle birlikte crossover deneyimini en üst seviyelerde yaşatacak gibi gözüküyor. Oldukça güzel teknik özelliklere sahip olan aracın fiyat listesi de açıklandı.

472 dm3 VDA ile sınıfının en büyükleri arasında yer alan geniş bagaj hacmine sahip. Kadjar 1.5 Energy dCi EDC otomatik vites seçeneği ile rakipleri arasında öne çıkıyor. 4×2 veya 4×4 versiyonları ile sunulan Kadjar, Energy serisi EDC ve düz vites motorlarla donatıldı. Kadjar, iki dizel (Energy dCi 110 ve dCi 130) ve bir benzinli (Energy TCe 130) olmak üzere üç farklı motor seçeneği ile pazara sunuluyor. (Detaylı motor versiyonları için sayfa 14’e bakınız) 110 bg gücündeki dCi motoru ile sadece 99g CO /km1 emisyon değerine ve 3,8 lt / 100 km yakıt tüketimine sahip KADJAR son derece tutumlu bir crossover olarak dikkat çekiyor.

Kadjar’ R-Link 2® sayesinde kişiselleştirilebilir ve internete bağlantı imkanı veren multimedya sistemi ile donatıldı. Kadjar, Renault’da ilk kez kullanılan yepyeni teknolojileri bünyesinde barındırıyor. Kendi kendine park etmeye yarayan “Eller Serbest Park Sistemi”, öndeki araca çarpma riskinde frenlerin otomatik devreye girmesini sağlayan “Aktif Acil Fren Destek Sistemi (AEBS)”, park manevralarında sürücüyü uyaran “360° park destek sistemi Renault-Nissan İttifakı’nın CMF C/D platformu üzerinde yükselen Kadjar, İttifak’ın crossover segmentindeki uzmanlığını yansıtıyor. KADJAR, kaliteli üretim için gereken tüm becerileri bünyesinde barındıran ve her açıdan yenilenen Palencia tesisinde üretiliyor.

Renault Kadjar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir