HaberlerSkoda

Yenilenen Skoda Superb satışa sunuldu

Yenilenen Skoda Superb satışa sunuldu, Skoda daha önce Yeti modelinde olduğu gibi bu kez Greentech adını verdiği çevreci ve tutumlu yeni motorları ile donattığı Superb modelleri 58.900 TL fiyat etiketi ile bayilerde yerini aldı.

LED gündüz sürüş lambalarını içeren Bi-Xenon farlar, genel dinamik görünüme mükemmel uyum sağlıyor. LED diyotlar, farların dış kenarında iki ayrı dikey dizi halinde yer alarak otomobilin net bir şekilde görülebilmesini sağlıyor ve arka lambaların C şekilli aydınlatması hemen dikkatleri üzerine çekiyor.

Vites kolunun sağ tarafındaki bir düğmeyle aktif hale getirilen yeni nesil Otomatik Park Pilotu, yan yana veya arka arkaya park etmiş araçlar arasında uygun bir park yeri seçebiliyor.

İki farklı seviyeye ayarlanabilen ön koltuk havalandırma sistemi, gözenekli deri döşemeli ve elektrikli ayarlanabilir ısıtmalı ön koltuklarla birlikte sunuluyor. Elektrikli ayarlanabilir sürücü koltuğu, üç farklı koltuk ve yan ayna konumunu kaydedebilen bir belleğe sahip.

Modelin üst versiyonunda sunulan çok fonksiyonlu 3 kollu deri direksiyon, radyonun, telefonun ve otomatik DSG’nin (doğrudan geçişli şanzıman) kumanda edilebilmesini sağlıyor. Ayrıca, radyo ve telefonun kumanda edilebildiği çok fonksiyonlu 4 kollu deri direksiyon da tercih edilebiliyor.

4×4 versiyonlarının arka aksı, sürüş koşullarına anlık yanıtlar veren ve ön tekerleklerin kaymasını önleyen Haldex kavrama kontrol ünitesi tarafından kontrol ediliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir