HaberlerVolvo

Yeni Volvo S60 geliyor

Yeni Volvo S60 geliyor, Volvo Tasarım Direktörü Fedde Talsma yenilenen S60 ile ilgili bazı açıklamalarda bulundu, Yeni ön tasarım ile S60’ın yol tutuşunu arttırırken, yuvarlak hatları ile daha şık görünmesini sağladık. Artık daha kararlı ve odaklı farlar sayesinde anlamlı bir görüntü yarattık, ki bu tasarımda doğadan, kurtların gözlerinden esinlendik. Ön ve arka tasarımda yatay çizgiler ile yeni S60’ın görünümünü zenginleştirdik. Daha geniş ön ızgara, gündüz farları ve yeni LED stop lambaları ile daha gizemli bir S60 yarattık.

İç tasarımında ise yeni döşeme renkleri, kaplama desenleri ve metal çerçeveli hava çıkışları gibi yenilikler geçiren yeni S60, Volvo Renk ve Döşeme Bölümü Tasarım Şefi Lena Jiseborn’un tabirine göre soğuk bir gecede sıcak bir İsveç evindeymiş hissi vaat ediyor.

Dinamik sürüş deneyimini geniş şasi seçenekleri ile sunan Volvo, yeni S60’ı müşterilerin kişisel gereksinimlerini göz önünde bulundurarak Touring, Dinamik, 4 C (Sürekli Kontrol Edilen Şasi Konsepti) ve yalnızca R-Design versiyon ile sunulan Alçak Spor Şasi olmak üzere 4 farklı şasi ayar kullanılmış.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir