Yeni Vilner Mercedes Veto (Modifiyeli)

Mercedes Veto’ya araba kullanıcıları tarafından uzun zamandır tercih edilen bir aile arabası denilebilir.  Bu araba her geçen yıl kendisini yenilemekte ve 2002 yılından itibaren yenilikleriyle vazgeçilmezlerin arasında olmaya devam etmektedir.

Eğer Mercedes Veto seveni iseniz ve seyahat ederken rahatlığı seviyorsanız yeni model Vilner Modifiyeli Mercedes Veto tam size göre. Yeni model Mercedes Veto’nun içine girdiğiniz andan itibaren kendinizi evinizdeymiş gibi hissedeceksiniz. Mercedes bu modelinde ev rahatlığını arabanıza kadar getirmiş. Arka taşıma bölümü 4 kişinin aynı anda seyahat edebileceği şekilde tasarlanmış. Koltukların deri olması ve istediğinize göre koltuklara şekil verebilmeniz sayesinde yolculuğunuzun her anı lüks bir şekilde geçecek.

Vilner Modifiyeli Mercedes Veto Arka Kısımda Bulunan Özellikler

-Mini bar(ısıtma ve soğutma özelliği mevcut)

-19 inç LCD televizyon

-Buz dolabı

-4 adet rahat koltuk

Mercedes Veto Lüks hayatı sevenlerin hayallerini süsleyen bir araba olarak görülebilir. Yorgun ayrıldığınız işinizden sonra yada uzun seyahatlerde kullanılabilecek en iyi arabalardan bir tanesi olmayı hak ediyor durumda. Eski Mercedes Veto’lara göre dış kısımda yapılan değişiklikler ise LED gündüz  ve gece xenon farlarıyla beraber yeni model alışımdan yapılmış parlak siyah jantlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir