Mazda

Yeni Mazda 3 Satışı Başladı

Yeni Mazda 3 Satışı Başladı, Mazda 3 yenilenen teknolojisi ve tasarımı ile 55.500 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuldu.

Hatchback ve sedan karoser olarak piyasaya sürülen Yeni Mazda 3 tek motor ve 2 farklı şanzıman seçeneği ile piyasaya sürüldü.

1496 cc’lik benzinli motora eşlik eden 6 ileri düz ve otomatik vites seçeneklerine sahip Mazda 3, 4 farklı donanım alternatifi barındırıyor.

Krom detaylara sahip dikkat çekici ön ızgara ve LED ön farlar modelin yeni tasarımının ilk hissedildiği yerler olarak karşımıza çıkıyor.

7 inçlik renkli ekran ile sunulan araç içi etkileşimli mutimedya sistemi mobil uygulamaları ve opsiyonel olarak navigasyon sistemini barındırıyor. Mobil uygulamalar ile Twitter, Facebook gibi sosyal ağlara ve küresel radyo istasyonlarına erişimi oldukça kolaylaştırıyor.

Yeni SkyActive teknılojisi kullanılarak geliştirilen motor ve şasisi selefine göre hem daha hafif bir yapı hem de daha az bir yakıt tüketim başarısı sağlıyor.

Yeni Mazda 3 ile Uzun Far Kontrol Sistemi, Arka Araç İzleme Sistemi, Şerit Değiştirme Uyarı Sistemi, Radar Hız Kontrol Sistemi, Akıllı Fren Desteği ve Akıllı Şehiriçi Fren Desteği gibi yeni güvenlik sistemleri de sunuluyor.

Ayrıca tüm donanım versiyonlarında i-Stop (Dur&Kalk) Sistemini de standart olarak sunan Yeni Mazda 3, 9 farklı renk seçeneği ile de sipariş edilebiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir