Haberler

Yazın Konforlu Sürüş İçin; En Tarz 7 Erkek Şort Modeli

Özellikle sık sık denize ya da havuza gidiyorsanız birden fazla şortunuz olmalıdır. Böylelikle biri ıslakken diğerini rahatlıkla kullanabilirsiniz. Özellikle de tatile gitmişken ya da deniz kenarında yaşıyorsanız yazın bu şortları giyip dışarı çıkmak, yüzmek veya yürüyüş yapmak sizlere büyük bir keyif veriyor olabilir. Bunun için en doğru ve kaliteli şortu almak da gereklidir. Aksi halde kumaş ter yapabilir veya kokuyu atmayabilir. Bu yüzden de kaliteli şortlar almak o şortları çok daha uzun süre kullanmanızı sağlayacaktır.

Şort modelleri konusunda en yaratıcı, şık ve kaliteli kumaşa sahip tasarımları Skechers üzerinden bulabilmek mümkündür.

Erkek Mavi Deniz Şortu Swimwear M Base Swimshort S201091-403

Deniz şortları arasında en çok tercih edilen renklerden biri mavidir. Öyle ki deniz veya havuz kenarında pek çok kez mavi şortlu birilerini görebilmeniz mümkündür. Ancak kumaş ve tasarım da önem arz etmektedir. Erkeklerin genelde sade tasarımlar seçtiğini söylemekle birlikte bu şort da bunun için oldukça uygundur. Erkek Mavi Deniz Şortu, deniz kenarında iseniz günlük kullanım için de oldukça uygundur. Ürün kaliteli kumaştan yapılmış olup ıslaklığı en kısa sürede yok etme becerisine sahiptir.

Erkek Sarı Deniz Şortu Swimwear M Colorblock Swimshort S201170-200

Sarı renk ise maviden ve siyahtan sonra en çok görebileceğiniz renkler arasında gelmektedir. Burada ise 3 şeritli halini görmekteyiz. Bu ürünün aynı zamanda kırmızı-beyaz ve turkuaz-beyaz versiyonları da bulunmaktadır. Sık tercih edilen modellerden biri olmaktadır. Kullanıcılar bu modeli fazlasıyla sevmiştir.

XL bedene kadar bulabileceğiniz ürünün beli de lastiklidir bu sayede rahatlıkla giyebilirsiniz ve bir sıkışma hissetmezsiniz. Erkek Sarı Deniz Şortu, birçok kullanıcı için vazgeçilmez parçalardan biri olmuştur.

Erkek Siyah Deniz Şortu Micro Collection M 2In1 Prf Short S201239-001

En klasik modellerden biri olmakla birlikte markanın imza deniz şortu ürünlerinden de biridir. Erkek Siyah Deniz Şortu birçok erkeğin ilk tercihlerinden biridir. Özellikle fazla renkten hoşlanmayan insanların ilk tercihi olmaktadır. Siyah renk güneş fazlasıyla çekse de bu model sıkça tercih edilmektedir. Bununla birlikte birçok yerde siyah deniz şortu bulabilirsiniz ancak Skechers markasının deniz şortları suyu olabildiğince az yüzeyde tutar ve suyun gerek ağırlığından gerekse rahatsızlık hissinden kurtulmanızı sağlar.

Erkek Lacivert Deniz Şortu Swimwear M Anchor Print Swimshort S201168-410 

Skechers markasının en popüler deniz şortlarından biri olduğunu söylemek mümkündür. Desene ve renge sahip olsa da bu kadar tercih edilmesinin temel sebebi günlük kullanılan şortlara benzemesidir. Her yere uygun bir model gibi durması nedeniyle kullanıcıların beğenisini toplamıştır. Fiyatı ile de oldukça uygundur. Erkek Lacivert Deniz Şortu, denize girmiyor olsanız dahi deniz ya da havuz kenarında iseniz rahatlıkla giyebileceğiniz bir parçadır.

Erkek Turuncu Deniz Şortu Swimwear M Colorblock Swimshort S201169-700

Renkli deniz şortu sevenlerin en çok tercih ettiği modeller arasında yer alan bu model tam olarak yazın renklerini ifade ettiği için tercih edilmektedir. Açık tonların canlılığını bu modelde görebilmek mümkündür. Turuncu ve capcanlı bir mavinin kullanıldığı bu ürün çizgiler ile de renklendirilmiştir. Erkek Turuncu Deniz Şortu en çok satılan modeller arasında yer almaktadır.

Erkek Siyah Deniz Şortu Swimwear M Anchor Print Swimshort S201168-001

Erkek Siyah Deniz Şortu içeriğindeki desenler ile renklendirilmiştir. Tasarımı oldukça sade olsa da marine konsepti ile olan ilişkisi birçok insanı etkilemiştir ve bu yüzden satın alan birçok insan olduğunu söylemek mümkündür. Tamamen siyah giyinmek istemeyenlerin ilk tercihlerinden biridir.

Erkek Siyah Deniz Şortu Swimwear M Brush Print Swim Short S201167-001

Erkek Siyah Deniz Şortu olarak bilinse de içeriğindeki pembe ve gri tonları ile renkli tercih yapanların en sevdiği modellerden biridir. Karışık desenleri ve kaliteli görüntüsü ile göz dolduran bir deniz şortu modelidir.

Bunlar gibi birçok deniz şortu modelini görmek istiyorsanız Skechers’dan bulabilirsiniz. https://www.skechers.com.tr/ linkinden istediğiniz birçok şorta ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir