HaberlerKampanyalar

Varmiarttiran.com, online ihaleyle araç sahibi yapıyor.

unnamed

İkinci el araçlarda haftada dört gün ihale fırsatı!

Araç satın almak veya yenilemek isteyenlerin yeni adresi varmiarttiran.com, üye olan kullanıcılarına online ihale yoluyla güvenilir ikinci el araçlara sahibi olma fırsatı sunuyor. Sitede her Pazartesi, Salı, Perşembe ve Cuma günü saat 10:30’da açılan ihalelere katılan varmiarttiran.com üyeleri, onlarca araca, uygun fiyatlarla sahip olma şansını yakalıyor. varmiarttiran.com üyeleri, gerçek zamanlı interaktif ihale takip ekranı aracılığıyla, tüm ihale sürecini canlı olarak takip edebiliyor ve istedikleri aracın ihalesine katılarak teklif verebiliyor. İstanbul içindeki üyelerine kapıya teslim avantajı sunan site, “garantili ekspertiz raporu” ile aracın kullanımı ve yaşına göre normal aşınma, yıpranma, kaza veya dış faktörler nedeniyle oluşan arıza, sorun ve hataları tespit edip, üyelerine bilgi veriyor. Raporda belirtilmemiş bir hata bulunması durumunda, kullanıcı isterse aracı iade edebiliyor.

1133569_372a9bedd421392631dd9a25c01b2437

Üyeler hiçbir işlemle uğraşmıyor.

 

Kazanılan aracın işlemleri tamamen varmiarttiran.com tarafından yürütülüyor.

Üyelerin tek yapmaları gereken gönderilen vekalet örneğini noterden tasdik ettirerek varmiarttiran.com’a mail ya da faks ile göndermek ve araç ödemesini yapmak. Satış işlemleri tamamlandıktan sonra evraklar kargo ile üyelere ulaştırılıyor. Böylece noterde zaman kaybı olmadığı gibi sıkıcı prosedürlerle uğraşmak durumunda kalınmıyor.

Türkiye’de bir ilk: Ücretsiz nakliye hizmeti

İstanbul içindeki üyeler için ücretsiz çekici hizmeti var. Türkiye’de ilk defa uygulanan bu hizmetle üyeler vekalet ve ödemelerini varmiarttiran.com’a ulaştırdıktan sonra araç, çekici ile adrese teslim ediliyor.

Güvenilirliği garantili

Garantili ekspertiz raporuyla ihaleye sunulan aracın geçmişiyle ilgili garanti veriliyor. Ayrıca yedek anahtar garantisiyle aracın ikinci anahtarı da mutlaka teslim ediliyor.

Müşteri hizmetleri

varmiarttiran.com, araç alımından sonra her türlü soruya cevap bulmak isteyen üyelerini, rahatça ulaşabildikleri ve her konuda destek alabilecekleri müşteri hizmetleriyle buluşturuyor.

Uygun kredi koşulları ve kolay sigorta imkanı

varmiarttiran.com üyeleri, istedikleri her yerden en çok seçenekle, bütçelerine en uygun sigorta poliçesini, bilgisayar başından kalkmadan rahatça satın alabiliyor. Üyeler, her aracın ayrıntılı özel sayfasının ortasındaki menüde yer alan “Sigorta” sekmesi üzerine tıklayarak ayrıntılı bilgi sahibi olabiliyor. varmiarttiran.com üyeleri, beğendikleri araç için taşıt kredisi başvurularını, ING Bank’a, site üzerinden güvenli bir şekilde yapabiliyor. Üyeler, ING Bank şubelerini ziyaret ederek, seçtikleri araç için kullanacakları kredi tutarı ve diğer şartlar hakkında profesyonel destek alabiliyor.

Mobil uygulamalar yayında!

Kullanıcıların, cep telefonu ve diğer mobil cihazlardan varmiarttiran.com’a üye olup aktif ihale kataloğunu takip ederek, ihalelere katılmasına olanak sağlayan Android ve iOS tabanlı mobil uygulamalar, Google Play ve App Store’da yayında!

 

DAHA DETAYLI BİLGİ VE İHALELER İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir