Haberler

SsangYong Turismo Avrupada satışa sunuldu

SsangYong Turismo Avrupada satışa sunuldu, Ssangyong, yeni MPV modeli Turismo’yu Avrupa’da satışa sunuldu. 3 metreden fazla aks mesafesi ve 5 metrelik uzunluğu ile yeni Ssangyong Turismo, Ford Galaxy, Renault Grand Scenic ve Seat Alhambra gibi standart MPV otomobillerden daha büyük boyutlarda olacak. Ssangyong’un yeni Turismo modeli bir MPV otomobilden çok Hyundai i800, Mercedes Benz Viano ve VW Caravelle gibi van modeller ile aynı kategoride yer alıyor.

Sonuç olarak sunduğu geniş iç hacmi, değişken yolcu ve yükleme kapasitesi sayesinde 7 yetişkin ile 875 litre bagaj hacmi sunuyor. 5 kişinin oturabildiği yolcu koltuklarından feragat edilip yatırıldığında ise bagaj hacmi yaklaşık 3,5 katına, 3,146 litreye yükseliyor.

Kalabalık aileler için gündelik kullanım ve ticari taşımacılık için kullanılmak üzere tasarlanan yeni Ssangyong Turismo, esnek kapasitesi sayesinde birden fazla rol üstlenirken, mükemmel sürüş konforunun yanı sıra yüksek donanım seviyesi ile lüks sınıf bir otomobil hissi vaat ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir