Haberler

Spyker B6 Venator Spyder tanıtılacak

Spyker B6 Venator Spyder tanıtılacak, Geçen sene Cenevre otomobil fuarında yeni coupé konsepti Venator’u sergileyen Spyker bu yıl da aynı aracın üzeri açılabilen versiyonunu Frankfurt’a getireceğini duyurdu. Teknik olarak bir konsept olsa da büyük ihtimalle aynı şekilde seri üretime geçecek olan otomobilde coupé konseptinden hatırladığımız 19 inç çaplı jantlar, LED stoplar, ince yapılı splitter ve yan eteklerle çift çıkışlı egzoz sistemi ve büyük sayılabilecek bir difüzör bulunmakta.

Roadster modelde ek olarak baklava desenli deri süslemeleri olan branda kapağı ve kapılar arkasında “Nulla tenaci invia est via” yazıları görülebiliyor. 4.347 mm boya, 1.882 mm ene ve 2.500 mm aks mesafesine sahip olan otomobilin ağırlığı 1.400 kg’ın altına indirilmiş.

Çıplak metal ve deri döşemeyle dikkat çeken iç mekanını sabit tavanlı kardeşiyle paylaşan otomobilin bu bölümde bazı parçaları Audi’den tanıdık.

Ortadan motorlu bir araç olan B6 Venator Spyder’da 375 beygir güç üretebilen bir motor ve 6 ileri vitesli otomatik şanzıman kullanılıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir