KampanyalarOtomobil

Seat Leon 2012 kampanyası sizleri bekliyor

Seat Leon Oto Kampanyası 2012
Takipçiler bilir. Sean Leon’ların referansı iyidir. Bilmeyenler de gaza ilk bastıklarında, performans ve teknolojinin ne olduğunu görmek konusunda çok zorlanmazlar.  Mükemmel güç ve en ileri otomotiv teknolojisi ile birleştirilmiş yarış ruhu, araç hakkında soru sorma ihtimalinizi bile ortadan kaldırıyor.

Seat Leon Oto Tasarım
SEAT Leon’un yeniliklerine göz atacak olursak… Sportif tasarımındaki yenilikler hemen göze çarpıyor.  Ön tampon, ön farlar ve ızgara, otomobilin ilk bakışta dikkat çekmesi için tasarlanmış. Yan aynalar, arka uçta ise girintili tampon, bagaj kapağı, farlar ve geniş arka cam yenilendi. İç tasarım da zevk yönünden eksiksiz olarak yeniden tasarlandı.İç tasarımda, daha kişiselleştirilebilir çok çeşitli döşeme ve renk seçenekleri sunuluyor. Orta konsol ve gösterge paneli yenilenerek, siyah panel teknolojisi ile donatıldı. Yeni tasarlanmış direksiyon simidi ve vites topuzu da epey havalı görünümüyle kendini gösteriyor.

Seat Leon’un 2012 anahtar teslim fiyatları 43.100 TL’den başlıyor. Yarışmayı tam gaz sürdürebilmek için eliniz çabuk tutmanızda fayda var.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir