Otomobil YorumlarıRenault

Renault Clio Sport Tourer yorumları

Renault Clio Sport Tourer ile ilgili kullanıcı yorumlarının yer alacağı sayfamız da, aşağı kısımda bulunan yorum bölümüne sorunuzu veya deneyiminizi yazarak kullanıcılarımıza fikir verebilirsiniz.

Yeni Renault Clio Sport Tourer’ın “Shooting Brake” olarak adlandırılan üst sınıf Coupé Station araçlardan esinlenen güçlü kişiliği, ona baştan çıkarıcı bir güç veriyor. Duyguları harekete geçiren kıvrımları, dışa vurumcu ön yüzü ve kaslı omuzları ona dinamizm ve çeviklik katıyor. Izgara üzerinde yer alan Renault logosu ise odak noktasını oluşturuyor.
Arzu, her detayında kendini gösteriyor.

Yeni Renault Clio Sport Tourer, hayatınızı kolaylaştıracak teknoloji ile donatılmış, iyi tasarlanmış, fonksiyonel bir iç mekâna sahip. Yüksek kaliteli konforun detayları, bir bakışta her şeyi anlatıyor.

Bir uçak kanadını çağrıştıran ön paneli, kolayca erişilebilen orta konsolu, daha iyi bir görüş için dijital hız sayacı, 70 mm gibi sıra dışı bir mesafede yükseklik ayarlı sürücü koltuğu, yükseklik ve derinlik ayarlı direksiyon, renk seçenekleri, kromajlı ve parlak siyah malzemeler: Modernlik ve ergonomiyi bir araya getiren tüm unsurlar bir arada.

Fonksiyonel ve güvenli, Yeni Renault Clio Sport Tourer “Otoyol modu” göstergelerine sahiptir. Sollamada son derece pratik. Üç kere sinyal vermek için sadece bir kez dokunmanız yeterli. Pratikliğe gelince, çok sayıda eşya saklama gözü bulunuyor: Vites kolu önünde saklama bölümü, 7 litrelik torpido gözü, ön yolcu tarafında cep, bardak taşıyıcı, ön kol dayama ve kapı panolarında gözler.

Yeni Renault Clio Sport Tourer, ayrıca önemli bir bagaj hacmi sunuyor: Rakam vermek gerekirse, tam 443 dm3. Bu hacmin, 85 litresi bagajın çıkartılabilir zemini altında akıllıca yerleştirilmiş. 1/3 – 2/3 oranında arka koltuk ve yolcu koltuğunun aşağı katlanması seçeneği sayesinde, iç hacim daha da genişletilebiliyor. Bu uzunluk, 2.48 metreye kadar olan eşyaları yerleştirebilmek amacıyla dikkat çekici bir hacim sunuyor. 604 mm. olan düşük yükleme eşiği ile yükleme kolay yapılıyor. Gündelik hayat güzel ve pratik bir hale dönüştürüldü.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir