Renault

Renault 3 ödül topladı

Renault 3 ödül topladı, Journal de l’Automobile ve TNS Sofres Araştırma Enstitüsü tarafından beraber düzenlenen 2013 Otomotiv Markaları Grand Prix’sinde Renault, 3 ödüle aldı.

‘Geleceğin Mobilitesi ve Çevre’ ödülü, Temmuz 2013’de TNS Sofres Car360° tarafından yürütülen araştırma neticesinde Renault’ya verildi. Bu araştırma kapsamında otomobil markalarıyla ilişkileri konusunda 3bin 100’den fazla müşteri ile görüşmeler yapıldı. Düşük CO2 emisyonları konusunda Avrupa’nın bir numaralı otomobil üreticisi olan Renault, çevreye ve elektrikli mobilite programına bağlılığından dolayı ödüllendirildi.

‘İletişim’ ödülü ise TNS Sofres’in düzenli olarak yürüttüğü BAIT (Uluslararası Marka Reklamları Takibi) çalışmasının sonuçlarını yansıtıyor. Söz konusu çalışmada her yıl Fransa’da 5bin kişiye reklam kampanyaları hakkındaki görüşleri soruldu. Ödüller, markanın tasarım yenileme anlayışının sembolü haline gelen ve lanse edildiklerinden beri büyük başarılara imza atan Captur ve Yeni Clio ile ilgili iki Renault kampanyasına verildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir