Haberler

Rahat Ayaklar; Rahat Sürüş; En İyi 5 Puma Spor Ayakkabı Modeli

Spor ayakkabıyı bazıları sadece spor yaparken giyse de birçok insanın ayağında günlük hayatlarında da spor ayakkabı görebilmek mümkündür. Gerek rahatlığı gerekse şıklığı ile göz dolduran spor ayakkabılar son yıllarda oldukça gelişmiş bir durumda.

Özellikle son 10 yıldır modellerinde yeniliğe giden birçok marka sayesinde spor ayakkabılar kaba hallerinden çıkmış ve günlük hayatta en güzel duracak hallere bürünmüşlerdir. Bu markaların başında da Puma gelmektedir. Puma, yıllardır ayakkabı endüstrisinde kendini göstermiş ve kanıtlamış bir markadır.

Rebound Joy Jr Ayakkabı

Tek renk ve özellikle beyaz bir ayakkabı kullanmak pek çok insanı korkutmaktadır ancak bu modeli aldığınızda yerine bir yenisi almanız oldukça zor olacaktır. Öyle ki günlük yaşantınızın her alanında kullanabileceğiniz, her kıyafet ile uyum içindeki başarılı bir üründür.

Çorap astarı ile ayağınızda bütünleşen Rebound Joy Jr Ayakkabı ile ayağınızda bir ayakkabı olup olmadığını dahi hissetmezsiniz. Orta boya sahip bilek yapısı bileğinizi kaplar ve sıkmadan her hareketiniz için bir olanak oluşturur.

Pulsar Wedge Tonal Kadın Ayakkabı

Pulsar Wedge Tonal Kadın Ayakkabı ile yüksek tabanı sayesinde tam bir günlük kullanım ayakkabısıdır. Ayağınızı rahatça indirip kaldırmanızı destekleyen ve tüm hareketlerinizde ayak yorgunluğunu en aza indiren bu ayakkabı kadınlar için vazgeçilmez bir ürün olarak görülmekte ve çokça alınmaktadır. Yüksek tabanı ile birden fazla mevsimde giyilebilir olması da uzun kullanımı destekleyen unsurlardan biridir.

Özellikle kalın tabanlı 90lar model spor ayakkabıların popülerliğini arttırdığı bu günlerde bunun için en iyi örneklerden biri olarak görülmektedir ve bu modellerin arasında en çok tercih edilenlerden biri olmaktadır.

Electron Street Era Ayakkabı

Birden fazla renginin bulunması sayesinde en sevilen modellerden biri haline gelmiştir. Ancak en çok tercih edilen modelinin siyah-beyaz model olduğunu da belirtmek gerekir. Bunun temelinde siyah ve beyazın her kıyafete yakışması da vardır elbette.

Bilekte biten şık spor ayakkabı hem kadınların hem de erkeklerin kullanabileceği bir modeldir. Günlük hayatta da keyifle kullanabileceğiniz bu ayakkabı özellikle koşu yapıyorsanız ilk tercihiniz olabilir. Oldukça hafif bir ayakkabı olmasıyla da bilinen Puma Electron Street Era Ayakkabı hem günlük hayatınızda hem de spor sırasında kullanıma oldukça uygundur.

Diğer renklerde de kullanımı tercih edildiğinde ana model olan siyah-beyaz model ile pek de benzemediğini görmek birçok insanı şaşırtmaktadır. Renk değişimi dahi modelde büyük bir değişiklik gibi hitap eder ve birçok kullanıcının sevgisini kazanan özelliklerden biri olmuştur.

Enzo Beto Woven Erkek Koşu Ayakkabısı

Son yıllarda birçok erkeğin ayağında görebileceğiniz bu ayakkabı modeli koşu ayakkabısı olarak tasarlansa da birçok erkeğin ayağında günlük hayatta da görebilmeniz mümkündür. Özellikle günlük kıyafetlerde dahi şık ve farklı durabilmesi bunun sebeplerinden biri olabilir.

En hafif ayakkabılardan biri olduğu bilinmektedir. Özellikle ön ve yan kısımlarındaki kumaşlar oldukça hafiftir ve ayakkabıyı hafifleten asıl kısım da budur.

Enzo Beto Woven Erkek Koşu Ayakkabısı diğerlerinden farklı olarak bilekte gibi görünen yanlara ancak bilek üstü arka ve ön tasarıma sahiptir. Bu ilginç tasarım yeni bir modeldir ve çıktığı ilk günden beri oldukça sevilmiş ve satın alınmıştır. Bu modelin en iyi temsilcilerinden biri de Puma’dır.

Smash V2 Leather Ayakkabı

En bilinen Puma ayakkabısı olduğunu söylemek yalan olmaz. Özellikle Puma markasının başka ayakkabılara sahip olun ya da olmayın bu ayakkabı birçok insanın ayağına temas etmiştir. Klasik bir model olması ve her cinsiyete yakışması ile tercih oranı da en yüksek modellerden biridir.

Renk çeşitleri de sıklıkla görülmektedir ancak Smash V2 Leather Ayakkabı en çok siyah-beyaz modelleri ile sevilmiştir ve hala popülerliğini korumaktadır.

Sneaker tarzı bir modeldir ve spor dışında günlük kullanım için oldukça uygundur.

En kaliteli spor ayakkabılara ve çeşitlerine Puma üzerinden ulaşabilirsiniz. https://tr.puma.com/ üzerinden en kaliteli ayakkabılara ve diğer birçok ürüne tek tuş ile ulaşabilir ve rahatlıkla giyebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir