Motor Sporları

PTT Avm Motosiklet Ürünleri!

PTT AVM, elektronik, giyim, aksesuar, takı, gözlük, saat gibi ürünleri online olarak satın alabileceğiniz sanal mağazadır. Farklı markaların ürünlerinin satışını yapan sitede motosiklet ürünleri vardır. Aldığınız ürünlerle ilgili sorun yaşamanız halinde ücretsiz iade edebilir ve değişim yapabilirsiniz.

Motosiklet Kaskı Yağmur Kaydırıcı

Motosiklet kaskı yağmur kaydırıcı, kaskınızı yağmur geçirmez hale getirmek için kullanabileceğiniz bir üründür. Kötü havalarda başınızın etkilenmesinin önüne geçer. Görüntünüzü etkilemeyecek saydam bir tasarımı vardır. Motosiklet ile yapılan uzun vadeli sürüşlerde olumsuz hava şartları hayati risk taşır. Alacağınız ürünle kaza riskini azaltabilirsiniz. Tam, yarım, açık motosiklet kasklarının tümü için uygun bir tasarıma sahiptir.

Paket içeriğinde 1 adet yağmur kaydırıcı film, 1 adet kask cam temizleyici aksesuarları vardır. Kurulumunu kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Kask camını temizleyerek koruyucu tabakasını yırtabilirsiniz. Kask içerisine anti-yağmur filmi yerleştirebilirsiniz. Lensin ortasından kenara doğru anti-sis filmine hafifçe basarak kurulumunu tamamlayabilirsiniz.

PTT AVM ile satın aldığınız ürünler, 24 saat içerisinde kargoya verilir. Acil olan siparişleriniz için müşteri hizmetlerine bilgi vermeniz halinde daha kısa süre içerisinde kargoya verilir. Almış olduğunuz ürünlerle ilgili sorun yaşamanız halinde 7 gün içerisinde ücretsiz iade edebilirsiniz.

Bajaj Motosiklet Bacak Çantası

Bajaj motosiklet bacak çantası, su geçirmez özelliğe sahiptir. Uzun yolculuklarda rahatsız etmeyecek kaliteli bir kumaşı vardır. Toplam 3 bölmeden oluşur ve her bölmesi fermuarlıdır. Belden ve bacaktan ayarlanabilir kemerleri mevcuttur. Bulunduğu yerden oynamayacak şekilde sarabilirsiniz. Tasarımında kullanılan küçük cepler sayesinde yanınızda taşıdığınız ürünleri zorlanmadan çantanızda bulabilirsiniz.

Kemerleri ayarlanabilir özellikte olduğu için bedeniniz fark etmeden istediğiniz ölçüde kullanabilirsiniz. Ürünü 6 aya kadar taksitle satın alma şansınız vardır. Satın almış olduğunuz ürünler 1 gün içerisinde kargoya verilir. Ürünle ilgili sorun yaşamanız halinde 7 gün içerisinde ücretsiz iade edebilirsiniz. Site üzerinden kolay iade formu doldurarak kısa süre içerisinde iadenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Suzuki-SV650 Motosiklet Radyatörü

Suzuki-SV650 motosiklet radyatörü, 1990-2002 model motosikletler için uygundur. Monte edilmemiş sıfır bir üründür ve 1 yıl garantili olarak gönderilir. Malzemesinde alüminyum kullanılmıştır. Kolay bir şekilde kurulum yapabilir, sorun yaşamanız halinde satıcı firmadan destek alabilirsiniz.

PTT AVM aracılığı ile alacağınız motosiklet ürünleri, 1 gün içerisinde kargoya verilmektedir. Hızlı teslim almak için müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz. Aldığınız ürünle ilgili sorun yaşamanız halinde 7 gün içerisinde ücretsiz iade etme şansınız vardır.

Motosiklet Branda

Motosiklet branda, L ve XL beden seçenekleri olan bir üründür. PTT AVM motosiklet brandaları kategorisinde birçok marka ile uyumlu branda seçeneğine yer vermiştir. 20’den fazla Branda çeşidi vardır. Ürünler hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için online mağaza üzerinden satıcı firmalarla iletişime geçebilirsiniz. PTT AVM ile alacağınız ürünler 1 gün içerisinde kargoya verilmektedir.

Motosiklet brandaları, kalın bir dokuya sahiptir ve aracın olumsuz hava şartlarından etkilenmesinin önüne geçer. Markanın ürünlerini 6 aya kadar taksitle satın alabilirsiniz. Ürünle ilgili sorun yaşamanız halinde 7 gün içerisinde ücretsiz iade edebilirsiniz. Online satış mağazası üzerinden iade formu doldurarak kolaylıkla iade etme şansınız vardır.

Oto Silecek Bakım ve Onarım Aparatı – Araç Silecek Bakım Aparatı

PTT AVM motosiklet ürünleri kategorisinde bakım ürünlerine yer vermiştir. Oto silecek bakım ve onarım aparatı, temizleme aparatı sayesinde motosikletinizin bakımını yapmanıza yardımcı olur. Motosiklet ürünlerini uygun fiyatlarla satın almak için https://www.pttavm.com/ adresini hemen ziyaret edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir