Porsche Cayenne Turbo ASMA Modifiyeli Hali

Dünyanın en önde gelen modifiye firmalarından bir tanesi ASMA‘dır. Almanya’nın en iyilerinde biri olan bu firma Porsche Cayenne Turbo’yu modifiye etti. 

Porsche Cayenne Turbo‘nun motorunda herhangi bir değişikliğe gidilmemiş. Bunun en büyük sebebinin Porsche Cayenne Turbo motorunun çok ileri seviyede olduğunu belirten ASMA herhangi bir değişikliğe gidilmesi gerekmediğini yaptığımız testler sonucu gördük. Bu motor gücü bile fazla gelebilir kullanıcılara. Bu sebepten dolayı iç ve dış tasarımda mükemmel modifiyelere giden ASMA arabanın görüntülerini de basın ile paylaştı.

Özellikle gövde kısmında büyük değişikliklere gidilen Porsche Cayenne Turbo‘da çok asi ve estetik çizgilere yer verilmiş. Beyaz üzerinde çok anlamlı siyah lekelerin olduğu Porsche Cayenne Turbo yeni görüntüsü ile sanki burdayım diyerek sizlerle konuşuyor.

Yandan bakınca en çok dikkati çeken şey ise jantlar. Tam olarak 22 inçlik jant kullanılan arabada sanki tekerlek yok gibi. Eski görüntüsü çok estetikti ama şu anki görüntüsü o kadar çok asi ve sportif ki bu araba modelinden alacak olan kişilerin ilk gidecekleri yer ASMA gibi görünüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.