Peugeot

Peugeot 108 Fotoğrafı Sızdı

Peugeot 108 Fotoğrafı Sızdı, Peugeot 108 modeli, resmi dünya prömiyerinin gerçekleştirileceği Cenevre Otomobil Fuarı’ndan önce gün yüzüne çıktı.

Tıpkı Peugeot’un A Segmenti otomobilinde olduğu gibi, bir diğer Fransız marka olan Renault’un da A Segmenti modeli yenilenen Twingo’nun da, İsviçre’nin 2. Büyük şehri olan Cenevre’de 6 ay sonra düzenlenecek otomobil fuarında tanıtılması bekleniyordu.

Peugeot’un yeni modeli 108, ilk bakışta selefinden daha üst düzey bir görüntü sunuyor. Çift tonlu rengi, krom detayları ve yuvarlak sis farları ile 108 ilk görüşte pozitif bir izlenim bırakıyor.

Ön ızgarası Peugeot 107’ye göre daha yukarıda konumlandırılan yeni 108 artık daha keskin bakışlara kavuşmuş. Aracın tasarım çizgilerindeki kararlılık da dikkatlerden kaçmıyor.

İnternet ortamında sızdırılan yeni Peugeot 108’in bu resmi aracı profilden görmemizi ve tampon kenarlarına daha da yaklaşan lastikleri fark etmemizi sağlıyor. Bu da yeni 108’in 107 modeline göre daha uzun aks mesafesine sahip olacağı anlamına geliyor.

Uzayan aks mesafesi göz önünde bulundurulduğunda Peugeot 108 modelinin iç tasarımının 107 modeline göre daha geniş olacağı tahmin ediliyor.

Henüz hakkında bilinenlerin çok kısıtlı olduğu yeni Peugeot 108 modelinde, aynı klasmandan rakipleri olan yeni Citroen C1 ve Totoya Aygo modelleri ile benzer motor seçenekleri ile benzer teknolojileri kullanılması bekleniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir