Opel Meriva yorumları

Opel Meriva ile ilgili kullanıcı yorumlarının yer alacağı sayfamız da, aşağı kısımda bulunan yorum bölümüne sorunuzu veya deneyiminizi yazarak kullanıcılarımıza fikir verebilirsiniz.

Opel Meriva, olağanüstü çok yönlülüğü ve işlevselliğini çekici tasarımıyla birleştiriyor. Stil ve kişisellikte özel dokunuşlarıyla tüm ailelere hitap ediyor.

Öne ve arkaya, çapraz da olsa kayabilen ve 40/20/30 oranında katlanabilen arka koltukları ile Opel Meriva, eşyalarıyla birlikte 5 kişiye konforlu bir yolculuk sunuluyor. Planlar hiç beklenmediği gibi değişse dahi aile yaşamına çözüm Opel Meriva’da her zaman bulunuyor.

Opel Meriva’da hiç olmadığı kadar esneklik, konfor ve akıllı özellikler bulunuyor. Yüksek kaliteli malzemeler, çağdaş, havadar ve aydınlık bir ortamın verdiği keyif ile tüm yolculuklarınız daha keyifli.

Her Opel Meriva’da sürücü ve yolcuları çevreleyen aktif ve pasif güvenlik önlemleri bulunuyor. Euro NCAP’ten alınan 5 yıldız ise bunu kanıtlıyor.

Daha pürüzsüz, daha çevreci ve sürüşü keyifli Opel Meriva motor seçenekleri, etkileyici performansı yüksek verimlilik seviyeleri ve düşük emisyonlar ile birleştiriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir