OpelOtomobil Yorumları

Opel Adam yorumları

Opel Adam ile ilgili kullanıcı yorumlarının yer alacağı sayfamız da, aşağı kısımda bulunan yorum bölümüne sorunuzu veya deneyiminizi yazarak kullanıcılarımıza fikir verebilirsiniz.

SLAM, JAM veya GLAM. Hangi yaklaşımı seçerseniz seçin bakışları çekeceğiniz kesin. Gövde ve yüzer tavanın farklı renk kombinasyonları, güçlü ve modern bir dış tasarımın altını çizerken içeride de daha iyi bir profil için daha fazla stil sunuluyor.

ADAM, canlı kişiselleştirmeler ve modern tasarımın şekil bulmuş hali. Ancak bu şehirli otomobil sizin benzersiz kişiliğiniz ile dünyaya geldi. ADAM söz konusu olduğunda kişiselleştirme özellikleri listesinde sınır yok. Seçim sizin, çünkü ADAM’ınızı istediğiniz kadar kişiselleştirebilirsiniz.

İlk ve tek multimedya sistemi “IntelliLink”i yakından inceleyin. Hem Android hem de iOS işletim sistemli akıllı telefonlar için bağlantı desteği sunuyor. ADAM’ınızın tam da orta konsoluna konumlandırılan 7” dokunmatik renkli ekranında kendi müzik, video, fotoğraf ve harita dünyanıza adım atın.

Park etmek artık çok kolay. Bu canlı mini otomobil sadece uygun bir park alanı bulmakla kalmıyor sizi oraya yönlendiriyor. Siz de rahatınıza bakıyorsunuz. Üstelik bununla da kalmıyor. Ekstra hafif bir direksiyon tepkisi için City tuşuna bastığınızda park manevraları hiç olmadığı kadar kolaylaşıyor.

ADAM sadece görünüşten ibaret değil. Bu şehirli mininin modern teknoloji dünyasına uyan sürüş özellikleri bulunuyor. Park pilotu, City modu ve tam otomatik iklim kontrollü klima bu özelliklerden sadece birkaçı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir