Opel

Opel Adam Avrupada Beğenildi

Opel Adam Avrupada Beğenildi, General Motors bünyesinde bulunan Alman otomobil üreticisi Opel, özellikle 1 modeli ile büyük bir düşüşte olan otomobil pazarına karşı koyarak başarılı satış rakamlarını yakalamayı başardı.

Opel Adam modeli ise adını markanın kurucusundan alan ve satışına 2013 yılının ilk aylarında başlanan A Segmenti modeli Adam. Evet, hayret verici ancak ülkemizde istenen ilgiyi görmeyen Adam modeli sayesinde Vauxhall ve Opel markaları Avrupa’daki satışlarını dengelemeyi başardı.

Opel Satış ve Satış Sonrası Departmanı Genel Müdür Yardımcısı Peter Christian Kuespert’e göre Opel Adam modeli markanın teslim ettiği otomobil sayısında büyük artış sağladı. Yalnızca Almanya’daki bayilere 21,000 adet Opel Adam teslim edildi.

Avrupa nüfusunun birçoğunun tercihi olan A Segmenti ufak otomobiller, sedan modellerden daha uygun fiyatı, daha düşük yakıt ve bakım masrafları ile tam da Opel Adam’ı işaret ediyor. İşte bu nedenle markanın bu şık ve kaliteli ufak modeli, Avrupa otomobil pazarında adeta bir yıldız gibi parladı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir