Nissan X-Trail yorumları

Nissan X-Trail ile ilgili kullanıcı yorumlarının yer alacağı sayfamız da, aşağı kısımda bulunan yorum bölümüne sorunuzu veya deneyiminizi yazarak kullanıcılarımıza fikir verebilirsiniz.

Nissan X-Trail’in geniş bagaj hacmi sahip olduğu sert plastik ve sökülebilir zemin yapısıyla her türlü kullanım koşuluna uygunluk gösteriyor. Arazi kullanımlarında bagajınıza çamurlu, kirli eşyalar mı koydunuz? Küçük bir hamle ile bagaj zeminini sökün ve yıkayın… Nissan X-Trail pratik kullanımlar için tasarlandı. Bagajda yer alan çekmeceye görünmesini istemediğiniz önemli eşyalarınızı koyun. 603 litrelik bagaj hacmini arka koltukları yatırarak 1773 litreye çıkarın. Rahat edin.

Yerden yüksek SUV yapısı, köşeli hatlarla kaslı bir görünüme kavuşmuş olan gövde, çıkıntılı yan çamurluklar, yüksek arka stop lambaları, büyük mercekli ön farlar ve özellikle gece karanlığındaki arazi kullanımları için düşünülmüş tavandaki tepe aydınlatma lambaları ile Nissan X-Trail gerçek bir SUV.

Nissan X-Trail’de var olan üç tip frenleme sistemi sizi güvenli bir mesafede durdurabilmek için birlikte çalışmaktadır. ABS fren sistemi, panik frenlemede tekerleklerin kilitlenip aracın kontrol dışı kalmasını önleyerek, direksiyon kontrolünün sürücüde kalmasını ve güvenli bir şekilde aracın durmasını sağlar. Elektronik fren güç dağıtım sistemi (EBD) ise farklı yüzey koşullarına göre aracın tekerleklerine farklı kuvvetlerde fren basıncı uygulayıp, aracınızın kaymadan durmasını sağlayan bir sistemdir. Brake Assist (fren destek sistemi) sürücünün fren pedalına basış gücünü anlık ölçümlemelerle kontrol eder. Sistem yeteri kadar basınç algılamadığında frenleme gücünü artırır.

Nissan X-Trail’de standart olarak sunulan ön, yan ve perde hava yastıkları pasif bir güvenlik ekipmanı olarak sizleri maksimum derecede korumayı amaçlar. En alt versiyondan en üst versiyona kadar bu donanımın standart sunulması Nissan’ın insan hayatına verdiği önemin göstergesidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir