HaberlerMitsubishi

Mitsubishi Outlander tanıtılmayı bekliyor

Yarın başlayacak olan New York Otomobil Fuarı’nın en çok ilgi çekici otomobili belki de şimdiden belli oldu. Burada yeni Outlander modelini tanıtacak olan Mitsubichi internete otomobilden sadece iki fotoğraf attı ve bu ikisi de fazlasıyla gizli. Tasarımıyla gizli olmasına rağmen gözleri kamaştıran otomobilin bu vakte dek teknik özellikleri aktarılmış değil. Arabanın fiyatı hariç her detayı yarın fuarda tanıtılmış olacakken Avrupa pazarına ne zaman giriş yapacağını da yarın öğrenebiliriz.

Mitsubishi Motors, Türkiye’de de yılın ikinci yarısında satışa sunulacak YeniOutlander’ın dünya galasını, 2 Nisan Salı günü New York Uluslararası Otomobil Fuarı’nda gerçekleştirecek. MitsubishiMotors, Yeni Mitsubishi Outlander’ı 2 Nisan Salı günü New York Uluslararası Otomobil Fuarı’nda görücüye çıkarıyor. Türkiye’de de bu yılın ikinci yarısında satışa sunulacak olan Yeni Outlander, güçlü ve dinamik görünüm, gelişmiş yol performansı, kullanım ve gaz tepkisi, iyileştirilmiş gürültü seviyeleri ve sürüş performansı gibi geliştirilmiş işlevsel özellikleriyle fuarın ilgi odağı olmaya hazırlanıyor.

Tüm araçlarında 5 yıl/100 bin km garantisi bulunan, dünyanın önde gelen otomotiv üreticilerinden Mitsubishi Motors, Yeni Outlander ile SUVsegmentinde fark yaratmayı hedefliyor.

Mitsubishi Outlander

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir