Mercedes

Mercedes V Serisi Tanıtıldı

Mercedes V Serisi Tanıtıldı, Mercedes C-, E ve S Serisi’nden sonra V Serisi de artık yeni haliyle yollardaki yerini alacak. Bu yılın son çeyreğinde satışa sunulması beklenen modelin ön yüzü tam anlamıyla değişti. Yepyeni LED farlara kavuşan Viano, dikkat çekici ön izgara ve ön tamponla daha yenilikçi ve daha dinamik bir görüntüye kavuşmuş. Aracın gövdesi de önemli bir revizyondan geçmiş. Özellikle maripiyeller ve göze çarpan dış hatlar dikkat çekiyor.

Yeni Viano’nun iç bölümü ise eski nesline göre daha kaliteli dizayn edilmiş. İnce çalışılmış işçiliğin dikkat çektiği Viano’nun iç mekanında ahşap kaplamalar ve deri döşemeler, orta konsol ve kapı yanlarında şık tasarımın vurguları olarak göze çarpıyor.

Viano’nun giriş seviyesindeki motoru ise 200 CDI. 2.1 litre hacimli, 4 silindirli bu motor 136 beygir güç 330 Nm tork üretiyor. Bir üst seçeneğe geçerseniz; 220 CDI ile gelen 163 beygir ve 380 Nm tork değerine sahip olabiliyorsunuz. Yeni Viano’nun şuan mevcut olan en güçlü motor seçeneğ ise 250 BlueTec seçeneği ile gelen 190 beygir ve 440 Nm tork değerine sahip motor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir