Otomobil

Jeep Renegade

Jeep Renegade, Jeep Renegade, sınıfındaki en iyi arazi sürüşünü açılan tavanı ile bir araya getirecek. Yeni Jeep Renegade modeli segmentinde bir ilk olacak 9 vitesli otomatik şanzımanı sayesinde hem üstün arazi ve asfalt yol performansı sergileyecek, hem yakıt verimliliğini arttıracak hem de yenilikçi teknolojilere ve güvenlik elementlerine sahip olacak.

Küresel çapta piyasaya sürülecek olan Renegade modeli ile Jeep, hem genç hem de maceraperest müşteri kitlesini hedefleyecek. Chrysler Grubu’na bağlı olan Jeep markasının CEO’su ve Başkanı olan Mike Manley, yeni Renegade ile ilgili şu açıklamayı yaptı: “2015 yılından itibaren satışa sunmayı planladığımız yeni Jeep Renegade modeli ile küresel pazarda ürün gamımızı geliştirmek ve ufak SUV segmentinde katlanarak artan talepten pay almak istiyoruz. Üstün sürüş dinamikleri, sınıfının en başarılı, tork gücünün %100’ünü 4 tekerlekten çekiş sistemine aktarabilecek Renegade modeli, markamızın Amerikan tasarımını sembolize edecek. Yeni ufak SUV modelimiz Renegade, 100’dan fazla ülkede satışa sunulacak.”

Markanın yeni SUV modeli Renegade’de Jeep Aktif Sürüş ve Jeep Zemin Seçimi Sistemi de bulunacak. Bu sayede sürücü Otomatik, Kar, Kum veya Çamur seçeneklerinin yanı sıra özel Kaya seçeneğini de Trailhawk modelinde seçebilecek. Bu sayede Renegade her türlü hava koşulunda maksimum performans sağlayacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir