Jaguar’ın Gelecekteki Tasarımcı Oldukça İlgi Çekici Bir İsim

Gelişen teknoloji ile birlikte otomobil sektörü de hızla gelişmeye ve şaşırtmaya devam ediyor. Gün geçmiyor ki otomobil sektöründe bir yenilik daha yaşanmasın. Satışa sunulan her yeni ürün hem kullanış açısından hem tasarım açısından hem de görsel olarak estetik açısından oldukça fazla yeniliklere sahip oluyor.

Otomobil sektöründe yeni modelleri ile adından sıklıkla söz ettiren ve sürekli gündemde kalmayı başaran Jaguar hem tasarımlarıyla hem de yeni yenil motor anlayışıyla heyecan yaratmaya devam ediyor.

Jaguar’ın Tasarım Öncüsü Yeni Tasarımlar Hakkında Açıklamalar Gerçekleştirdi

Julian Thomson Jaguar ailesine yeni katılan tasarımcılardan birisi. Jaguar’ın yıllardır değişmez ve efsane ismi olan Ian Callum sonrası oluşan boşluğu dolduracak olan Julian Thomson kendinden oldukça emin ve son derece iddialı.

Callum 1999 yılından bugüne kadar Jaguar’ın efsaneleşmiş pek çok tasarımını gerçekleştirdi. Özgün ve dikkat çekici, son derece yenilikçi bakış açısıyla Jaguar’ın yapı taşlarından biriydi. Onun yerine gelen Thomson tasarımları ise ileriki günlerde oldukça dikkat çekeceğe benziyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.