Iveco

Iveco Daily Fiyat Listesi, Yorumları ve Özellikleri

Yakın zaman öncesinde Avrupa’da satışa sunulan ve Türkiye’ye gelmesi beklenen Iveco Daily, sonunda Türkiye’de de satışa sunuldu. Tasarım bakımından baştan aşağıya değiştiği belli olan Iveco Daily, gelen bilgilere göre yüzde 80 bölümünü makyajlamış. “2015 Yılı Uluslararası Yılın Vanı” ödülünü de almaya hak kazanan Iveco Daily fiyatları yine pek fazla cep yakmayan cinsten olacak; bunun yanı sıra her zamanki gibi yakıt tasarruflu olduğunun da altını çizelim. Ford ve Renault’nun Van modellerinin tonajlarının düşük olduğu için Iveco Daily’nin satış değerinin de yüksek olması bekleniyor.

Yükleme verimliliği, sınıf lideri yükleme hacmi, sürüş konforu ve yakıt tasarrufu ile pazara farklı bir soluk getirecek gibi görünüyor. Üçüncü nesil Daily aynı zamanda Iveco için yeni bir dönüm noktası demek oluyor.

Yeni Daily üretilirken marka şasi kabin ve van modelleri üzerine odaklanmış. Bu nedenle bu segmentlerde liderlik hedefleniyor. Revize edilen dingil mesafesi, uzunluk ve yükleme alanı hacmi ile aracın taşıma kapasitesi de arttırılmış. Bu değişiklikler sonucu 18, 20 ve 10,8 metreküplük yükleme hacimleri ile rakiplerin önüne geçilmiş.

2,3 ve 3 litrelik iki farklı motor seçeneği ile gelen araç dizel veya CNG yakıt tipleri ile çalışıyor. 106 ve 205 hp arasına yayılan 9 farklı güç seçeneği ile hedefe yönelik versiyon gamı sunan Daily ESP, ABS, Şerit takip sistemi gibi güvenlik bileşenlerini de atlamamış.

Iveco Daily

2 thoughts on “Iveco Daily Fiyat Listesi, Yorumları ve Özellikleri

  • Mesut

    2006 model iveco daily almak istiyorum 35c 13 çift teker çift kabin ne kadar yakıyo Nasıl araba parçası uygunmu dayanikligi hiç övmüyorlar daily yorumlar hep kötülüyo arizalari yüzünden bunla ilgili bilgi almak istiyorum

    Yanıtla
  • Burhan

    Sakın bulaşmayın Iveco ya kardeşim böyle bir devir dayım yok yani zar gibi sıkıştırmaya gelmiyor Bende 2015 kamyoneti var ama devir dayım iptal Benden tavsiye bulaşmayın

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir