Haberler

Infiniti Q50 sürücü iletişimi

Infiniti Q50 sürücü iletişimi, Farklı sürücü ayarlarına ve sürüş özelliklerine kolayca erişimi sağlayan i-Key özelliği ve yeni nesil akıllı bağlantı sistemi Infiniti InTouch™ çift dokunmatik ekran, işlevsel ve konforlu seyahat sağlıyor.

INFINITI markasını yeni ufuklara yönlendirecek olan sportif sedan Q50, “Benim arabam beni tanır” konsepti ile Premium standartları sınırların ötesine götürüyor.

INFINITI’nin “Q” ön ismini taşıyan ilk modeli olan Q50, sürücüyü araca girdiği zaman ismiyle karşılamakla kalmıyor, aynı zamanda iki adet dokunmatik ekranından birinde arkadaşların ve ailenin fotoğraflarını da görüntüleyebiliyor.

Araçta yer alan i-Key özelliği her bir sürücüyü tanıyarak sürüş pozisyonu, ısıtma ve soğutma, ses, navigasyon ve telematiklerde önceden yapılmış ayarları otomatik olarak harekete geçiriyor. Örneğin, sadece kişiselleştirilmiş modda 96’ya kadar opsiyonel ayar sunuluyor. Yenilikçi çift dokunmatik ekranlar üzerinden ayarların kolay bir şekilde yapılması veya değiştirilmesi sağlanıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir