HaberlerOtomobil

Hyundai kredi seçenekleri

Hyundai dünya çapında büyümeye devam ederken kendi yararına üretimden başka şeyler de yapıyor. Araba satışını artırmak için müşterilerine yardımda bulunmak isteyen şirket, Hyundai Kredi’yi kurdu. Artık Türkiye’de alacağınız her Hyundai için, Hyundai’den kredi çekebileceksiniz.

Ayrıca Hyundai Kredi ile bekleme zamanınız da minimuma düşüyor, daha çok vade kullanabilip daha az faiz ödeyebileceksiniz. Avrupa ve Amerika’daki modelleri Türkiye’ye de getirmek istediklerini dile getiren Ümit Kararslan şunları söyledi : “Hyundai Kredi ile ilgili 2011 yılı mayıs ayında Hyundai Finans olarak başladığımız uygulamamızı bir adım ileriye taşıyoruz. Hyundai Kredi sayesinde Türkiye çapındaki yetkili satıcılarımızla gerçekleştirdiğimiz çalışmalarımızla artık daha fazla müşteriye, daha fazla avantaj sunacağız” dedi.
Karaarslan “Hyundai Kredi sayesinde yeni nesil modellerimizi en uygun avantajlarla sunmayı planlıyoruz. Rekabetçi koşullarımız artarak devam edecek. Müşteri memnuniyetinde 1 numara olma hedefimizde Hyundai Kredi bize önemli destek sağlayacak”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir