Hyundai i30cw yorumları

Hyundai i30cw ile ilgili kullanıcı yorumlarının yer alacağı sayfamız da, aşağı kısımda bulunan yorum bölümüne sorunuzu veya deneyiminizi yazarak kullanıcılarımıza fikir verebilirsiniz.

i30cw dizel motoruyla daha da etkin bir yakıt tasarrufu sunuyor.

Elektronik olarak kontol edilen birçok güvenlik donanımı ve yolcu kabininin her köşesini kapsayan 7 hava yastığı, yol güvenliğinizi maksimuma çıkarıyor.

Yağmur sensörü, far sensörü, geri görüş kamerası, panoramik cam tavan.

i30cw, dışıyla daha cesur, içiyle daha akıllı. Yenilenen tasarımı ve donanımları sayesinde size sadece böyle bir otomobile sahip olmanın keyfini çıkarmak kalıyor.

Kendinizi i30cw’nin ince bir işçilikle üretilen gösterge paneline ve onu destekleyen çok sayıda yenilikçi teknolojiye sahip kokpitine hazırlayın. Çünkü o beklentilerinizin çok ötesini sunmak için tasarlandı.

i30cw’nin motorları yüksek teknolojiye sahip aktarım sistemi sayesinde sürüş ihtiyaçlarınıza ve istekerinize daha hızlı yanıt verir. Sürüş konforunu arttırır.

i30cw, Elektronik stabilite programı, geliştirilmiş ön far sistemi, tüm yolcuları saran 7 hava yastığı ve daha birçok donanımı ile güvenlik standartlarını maksimuma çıkarıyor.

i30 cw’de Normal, Spor ve Konfor sürüş seçeneklerinden birini seçebilirsiniz. FLEX STEER™ özelliği ile artık sürüş deneyimi, şimdiye dek hiç olmadığı kadar heyecan verici ve konforlu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir