HondaOtomobil Yorumları

Honda CR-Z yorumları

Honda CR-Z ile ilgili kullanıcı yorumlarının yer alacağı sayfamız da, aşağı kısımda bulunan yorum bölümüne sorunuzu veya deneyiminizi yazarak kullanıcılarımıza fikir verebilirsiniz.

Yeni CR-Z dışgörünümünde benzersiz ve gözalıcı sportif bir tasarıma sahip. Kalbinde ise elektrik ve benzinli motorun birleşimi 1.5 124PS hibrit motor yatıyor. Yani hem sportif hem de ekonomik. Spor, Normal ve Econ olmak üzere 3 farklı sürüş modu sistemi teknolojisi ise onu benzersiz kılıyor. ECO tasarımlı anlık yakıt tüketimi göstergesi, yaktığınız yakıta göre renk değiştiren göstergeler gibi son gelişmiş teknolojilerle donatıldı.

CR-Z’nin modern ve etkileyici dış dizaynı aerodinamik performans ve dinamizmden ödün vermeyecek şekilde tasarlandı.

CR-Z’nin kompakt ebatları, hafif gövde yapısı ve aerodinamik dizaynı yakıt tüketimi ve emisyonu azaltırken istenen performansı sağlıyor.

Farklı ön ızgara tasarımından başlayarak arkaya doğru akıcı çizgilerle ilerleyen tasarımda ön ve arkada LED farlar göze çarpıyor.

CR-Z bizim tasarım hakkında bildiğimiz herşeydir.

Zarif, üstün durma kabiliyetine sahip ve son derece çekici.

CR-Z, motoru çalıştırıldığında otomatik olarak devreye giren “Gündüz Farları’na” sahiptir.

Ön farların altına yerleştirilmiş sürekli olarak yanan LED ışıkları CR-Z’nin farkedilmesini sağlar.

Gece ise, güçlü High İntensity Discharge ön farları görevi devralır. Bu sayede hem siz rahat bir görüşe sahip olursunuz hem de başkaları sizi rahatlıkla görür.

CR-Z’de bulunan “Premium Audio” ses sistemi, 6 hoparlör ve bagaja yerleştirilen subwoofer sayesinde yüksek ses çıkışı (360w) sağlamaktadır.

USB girişiyle Mp3 çalarınızı bağlayarak yolculuğunuzu daha keyifli hale getirebilirsiniz. Kontroller ise gerek uzaktan kumanda ile gerekse direksiyon üzerinde yer alan düğmeler ile yapılabilmektedir.

Tıpkı diğer kontrollerde olduğu gibi düğmeler daha net bir görüş sağlaması için mavi ışık verecek şekilde tasarlanmıştır.

CR-Z şık olduğu kadar pratik de bir otomobildir.

Şekil olarak sportif aerodinamik yapısı ve yeri kavrayan çerçevesiyle go-kart kullanıyormuşsunuz hissi veren geniş tekerlek izlerine sahiptir.

Bagajı ise, 2 adet golf sopası çantası, bavullar ve bir bisikleti sığdırabilecek genişliktedir. Arka koltuklar yatırıldığında bagaj 1280 mm’ye kadar uzamaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir