FordOtomobil Yorumları

Ford Fiesta yorumları

Ford Fiesta ile ilgili kullanıcı yorumlarının yer alacağı sayfamız da, aşağı kısımda bulunan yorum bölümüne sorunuzu veya deneyiminizi yazarak kullanıcılarımıza fikir verebilirsiniz.

Ford Fiesta yenilenmiş modern tarzını günün en ileri teknolojileriyle bir araya getiriyor; tıpkı yepyeni bir akıllı telefon gibi… Ve gününüzü en iyi şekilde değerlendirmenize yardımcı olmak amacıyla geliştirilmiş pek çok teknolojik özelliği size sunuyor.

Örneğin, Fiesta 2013 ile sunulan sunulan Ford SYNC sayesinde Türkçe sesli komutlarla USB ya da MP3/iPod® aygıtınızdan bir müzik parçasını seçebilir veya Bluetooth üzerinden sisteme entegre cep telefonunuzdan çalabilirsiniz. Sistem, yalnızca sesinizi kullanarak telefonla arama yapmanıza ve gelen çağrıları yanıtlamanıza olanak tanır. Aileniz ve arkadaşlarınızla iletişiminizi yoldayken de sürdürebilmeniz için yazılı mesajlarınızı bile size sesli olarak okur.

Sahip olduğu yenilikçi teknolojiler sayesinde Fiesta 2013 her yolculuğunuzda size güvenli, rahat, zevkli ve eğlenceli bir seyir sunuyor.

Yeni Fiesta’nın tasarımında öne çıkan dikkat çekici gündüz yanan LED ön farlar, kaslı tasarıma motor kaputu aracın performans özelliklerini vurguluyor. Fiesta aynı zamanda son derece canlı ve dinamik renk seçeneklerine sahip.

Yüksek kaliteli malzemeler, çağdaş desen ve dokular, ayrıca parlak yüzey ve krom ayrıntılarıyla yeni Fiesta kullanıcılarına son derece canlı ve ergonomik bir iç mekan sunuyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir