FordOtomobil Yorumları

Ford C-Max yorumları

Ford C-Max ile ilgili kullanıcı yorumlarının yer alacağı sayfamız da, aşağı kısımda bulunan yorum bölümüne sorunuzu veya deneyiminizi yazarak kullanıcılarımıza fikir verebilirsiniz.

Kinetik tasarım felsefesiyle şekillenen Ford C-MAX ailesi, kullanıcılarının ihtiyaçlarına göre iki farklı gövde seçeneği sunuyor: sportif beş koltuklu C-MAX ya da fonksiyonel yedi koltuklu Grand C-MAX.

Yeni nesil ileri teknoloji motor seçenekleri ile daha fazla performans ve sınıfının lideri sürüş dinamikleri, birçoğu segmentine öncülük eden yeni teknolojiler ile fonksiyonellik ve rahatlık C-MAX ile hayatınıza giriyor. Size sadece hangi C-MAX’i istediğinize karar vermek kalıyor

C-MAX’de sunulan iki model de, Ford Kinetik Tasarım’la biçimlendirilen şık özelliklere sahiptir. Öne çıkan özgün nitelikleri sayesinde farklı yer ve fonksiyonellik ihtiyaçlarının yanıtı olan iki C-MAX modeli, Çok Kullanım Amaçlı (MAV) araçların aynı zamanda hem çekici, hem de yakıtı tasarruflu kullanan performansa sahip olabildiklerini ortaya koyuyor.

C-MAX’in iç tasarımında da kinetik tasarım felsefesi benimsendi ve dış tasarımdaki dinamik ve modern hatları tamamlayan bir ortam yaratıldı.

Aracın iç mekanında kullanılan seçkin ve yumuşak dokunuşlu malzemeler, üstün kalitesi ve uyumlu renkleri ile öne çıkıyor ve ince bir işçilik göze çarpıyor.

ford-c-max-ic-gorunus

ford-c-max-dis-gorunus

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir