FordKampanyalar

Ford Ağustos 2013 kampanyaları

Ford Ağustos 2013 kampanyaları, Türkiye’nin lider otomotiv markalarından biri olan Ford, Ağustos ayı kampanyasıyla binek ve ticari araç sahibi olmak isteyenlere avantajlarla dolu fırsatlar sunuyor. Ağustos kampanyasıyla en yeni teknolojilerle donatılmış Ford otomobillere, ayda 414 TL’den başlayan taksitlerle veya 30 bin TL’ye 2 yıl yüzde 0.49 faizli kredi fırsatıyla sahip olma fırsatı sağlıyor.

İleri teknolojileri ile hayatı kolaylaştıran Ford modelleri; 60 ay yüzde 0,63 faizle 19.900 TL kredi kullanarak ve ayda 414 TL’den başlayan taksitlerle sunulurken; 24 ay yüzde 0,49 faizle 30 bin TL kredi ve ayda 1.344 TL taksitler imkanı ile hayranları ile buluşuyor. Ford, peşin alım desteğini Ağustos’ta da sürdürüyor ve B-MAX ve C-MAX modelleri ile ücretsiz DVD kampanyasına da devam ediyor.

Ford, ticari araç müşterilerine de Ağustos kampanyasıyla cazip fırsatlar sunuyor. Sınıfının en düşük yakıt tüketim değerine sahip Yeni Transit Custom ve Yeni Tourneo Custom, 2 yıl 0 faizle 30 bin TL’lik kredi avantajı ile ticaret dünyasında Ford ayrıcalığını yaşamak isteyenleri bekliyor. Ford’un diğer ticari araçlarına ise 2 yıl yüzde 0.49 faizle 30 bin TL kredi kullanarak sahip olmak mümkün oluyor.

Kuga ve 1.0 lt Ecoboost motora sahip modeller kampanyaya dahil değidir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir