FiatHaberler

Fiat 500L sınıfında en çok ilgi gören araç

Fiat 500L sınıfında en çok ilgi gören araç, Fiat 500L, Temmuz ayı satış rakamlarıyla, sınıfının en çok satan otomobili oldu. Mayıs ayında ön satışına başlanan ve resmi lansmanı Haziran ayında gerçekleştirilen Fiat 500L, biri otomatik şanzımanlı olmak üzere, iki adet Multijet II dizel motor ve yenilikçi Turbo Twinair dahil, iki adet benzinli motor seçeneğiyle pazara sunuluyor. Fiat 500L, 39.900 TL’lik başlangıç fiyatı ile de dikkatleri üzerine topluyor.

Fiat 500L’nin başarılı satış performansıyla ilgili fikirlerini bildiren Fiat Pazarlama Müdürü Özgür Süslü, “Fiat’ın tasarım ikonu 500’ün çizgilerini, geniş yaşam alanı, fonksiyonellik ve bir SUV’un sürüş özelikleriyle birleştiren Fiat 500L’yi Türkiye pazarına sunmaktan ve 3 ay gibi kısa bir sürede elde ettiğimiz başarıdan son derece memnunuz. Fiat’ın küresel satış hacmine ve marka imajına önemli katkı sağlayan 500L’nin, Türk tüketicilerinin beklentilerine çok uygun bir model olduğunu düşünüyoruz. İlk günden bu yana gördüğümüz ilgi de bu yaklaşımımızı destekliyor. Pop, Popstar ve Rockstar olmak üzere, üç ayrı versiyonla Türkiye’de pazara sunduğumuz 500L, 1.5 metrekarelik panoramik cam tavanı, bi-color dış renk seçenekleri, 5 inç dokunmatik ekranlı multimedya sistemi, Beats Audio ses sistemi ve daha birçok teknolojik özelliğiyle, şimdiden kendini özel, farklı ve daha özgür hissetmek isteyen otomobilseverlerin öncelikli tercihlerinden biri oldu.” diye konuştu.

Satışa sunulduğu günden itibaren müşterilerin büyük beğenisini toplayan ve sınıfının en çok tercih edilen otomobili olma başarısını gösteren Fiat 500L’nin Popstar versiyonunda, 3.500 TL değerindeki “Panoramic Edition” paketi, 31 Ağustos’a kadar hediye ediliyor. Müşteriler Panoramic Edition’da, 17 inç alaşımlı camlar, panoramik cam tavan, arka park sensörü, elektrikli bel ayarlı ön ve arka koltuklarla ön ve arka kolçak gibi özelliklere ücretsiz sahip olabiliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir