Haberler

Erkek Çocuk Ürünleri Carter’s Oshkosh

Dünyamızı renklendiren en değerli varlıklarımız, çocuklarımız. Anne sıcaklığını ve korumasını ilham alan Carter’s Oshkosh, onların ilk doğduğu andan itibaren her zaman yanında. Aradığınız kaliteli ve sağlıklı kumaşlardan üretilen her ürün burada.

Erkek Çocuk Uzay Desenli Uzun Kollu Patikli Uyku Tulumu

Çocuklarınızın gün içerisinde huzurlu ve oyunlarda aktif olması gece uyuduğu uykuyla doğru orantılıdır. Çocuklar için özenle üretilen son teknoloji kumaşı sayesinde çocuğunuzun gece boyunca deliksiz uyumasını sağlayan Erkek Çocuk Uzay Desenli Uzun Kollu Patikli Uyku Tulumu hem çocuğunuz hem de siz mutlu olacaksınız. Kaydırmaz tabanlı patikleri sayesinde çocuğunuz gece üstünü açsa bile sıcacık kalacak ve üşüyerek uyanma problemini ortadan kaldıracaktır. Cildi tahriş etmeyen yakası ile bebeğiniz herhangi bir kızarıklık kaşıntı sorunu yaşamayacaktır. Fermuarlı tasarımı sayesinde kolayca giyilip çıkarılabilir, çocuğunuzun peşinde koşmak zorunda kalmazsınız.

Erkek Çocuk Uzun Kollu Pamuk Pijama Seti 4’lü Paket

Çocuğunuzun giyinirken kendi seçimlerini yapmasına fırsat verin. Farklı farklı şekillerde kombinleme fırsatı bulabileceğiniz Erkek Çocuk Uzun Kollu Pamuk Pijama Seti 4’lü Paket sayesinde kendi kararlarını veren çocuklar daha mutlu uykuya dalacaktır. Bu da uyku kalitesini artırır. Eğlenceli tasarımı, %100 pamuk kumaşlı yapısı ile çocuklarınız bu pijama setini çok sevecek. Yapımında hiçbir zararlı kimyasal madde kullanılmayan pijama seti, en değerli varlıklarınız için güvenilir bir tercih olacaktır.

Erkek Çocuk Şort – PW

Rahat yapısı ve kargo tasarımı ile bu şort tam çocuğunuza göre. Hareketli bir yapıya sahip olan miniklerin üzerinde bile kolay kolay yıpranmayacak olan Erkek Çocuk Şort – PW size tasarruf ettirecek cinsten. Sağlam dikişleri ve kaliteli kumaşı sayesinde miniğinizin bedeni büyüyene kadar rahatlıkla giydirilebilir. Ayrıca beli sıkmayan ve geniş kargo tarzı sayesinde çocuğunuz huzurlu bir şekilde oyunlarına devam eder. İlkbahardan sonbahara kadar her sezonda giyilebilir, asla terletmez ve vücuda yapışmaz. Esnemeye dayanıklı kumaşı ile şeklini kaybetmez daima yeni gibi kalır.

Erkek Çocuk Plaj Havlusu Mavi

Çocuk havlusu denildiğinde akla ilk gelen havlunun üretildiği kumaşın kalitesidir. Sevimli miniğinizin cildine temas edecek havlunun kaliteli pamuk kumaştan üretilmiş olması ve üretiminde zararlı kimyasal maddelerin kullanılmamış olması gerekmektedir. Aksi halde çocuğunuzun sağlığı tehlikeye girebilir. İşte %100 pamuk kadifeli kumaştan üretilmiş olan ve üretiminde zararlı kimyasallar kullanılmayan Erkek Çocuk Plaj Havlusu Mavi canlı rengi ve üç boyutlu şirin tasarımıyla tam size göre. Başa geçirilebilen şapkalı tasarımı sayesinde çocuğunuzun saçlarını kurutmakta zorlanmayacaksınız. Çocuğunuzun plajda eğlencesine eğlence katmak istiyorsanız bu aşırı emici havludan bir tane almanızı öneririz.

Erkek Çocuk Siperlikli Şapka

Güneş ışınlarının yoğun olduğu sıcak yaz günlerinde çocuklarınızı zararlı ışınlardan koruyacak bir şapka edinmeniz hayati önem taşır. Çocuklarınız renkli ve eğlenceli dinozor desenleriyle bezenmiş olan Erkek Çocuk Siperlikli Şapkayı takınca kendisini çok havalı hissedecek. Ayarlanabilir elastik şeridi bulunan şapkayı çocuğunuzun baş ölçüsüne göre ayarlayabilir böylelikle başını sıkarak veya başından düşerek rahatsız olmasını engelleyebilirsiniz. Şapkanın içinde iç ter bandı bulunmaktadır, hareketli miniğiniz terlese bile güvende kalacaktır. %100 polyester kumaştan üretilen şapka cilde nefes aldırır, üretiminde zararlı kimyasal maddeler kullanılmamıştır. Kaliteli doğal boylarla boyanan kumaştan üretildiği için rengi ve desenli hiç solmaz, her zaman capcanlı kalır. UPF 50+ güneş korumasına sahip şapka makinede kolaylıkla yıkanabilir.

Çocuklarınızın sağlığını sizin kadar düşünen Carter’s Oshkosh, bebeklikten çocukluğa hem erkek hem de kız çocuklar için kaliteli ve sağlıklı ürünler üretiyor. Her renk, desen ve çeşitte ürünleri incelemek için https://www.cartersoshkosh.com.tr/ adresine davetlisiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir