Haberler

E-bebek Motorola İndirimleri!

Güçlü iş ortakları sayesinde e-bebek Motorola markalı ürünlerinde indirimler yaparak ebeveynlerin bütçelerine katkı sağlıyor. Ürünler içerisinde bebek kameraları, telsizler, beşikler, akıllı bebek monitörleri gibi birçok seçenek bulunuyor.

VM482 ANXL 2,8 İNÇ LCD Ekran Dijital Bebek Kamerası

Bebeklerin hem rahat hem de güvende kalmalarını sağlamak adına VM482 ANXL 2,8 İNÇ LCD ekran dijital bebek kamerası bir adım ötede. Ebeveyn ünitesinde yer alan 2,8 inç renkli ekran ile gece görüşü özelliği odadaki her şeyin net olarak görülmesini sağlıyor.

7 farklı renkteki gece lambası özelliği sayesinde sakinleştirici atmosfer yaratılıyor. Şarj edilebilir bataryası dışında 300 metrelik geniş menzili evin her yerinden rahat kullanım imkanı tanıyor. Monitör oda sıcaklığını kontrol etme imkanı tanırken kızılötesi gece görüşü bebeğiniz uyurken odada neler olduğunu öğrenmenize yardımcı oluyor.

MBP 24 DECT Dijital Bebek Telsizi

Modern teknolojiyle donatılan MBP 24 DECT dijital bebek telsizi DECT (dijital Güçlendirilmiş Kablosuz Haberleşme Teknolojisi) sayesinde kesintisiz ve güvenilir iletişim sağlıyor.

Bebek odasının sıcaklığını takip etmenizi sağlayan oda ısısı göstergesi bulunurken çift yönlü iletişim özelliği ebeveynlerin bebekleri ile etkileşimde bulunmalarını kolaylaştırıyor.

300 metre etkili menzili sayesinde ev içerisinde özgürce dolaşabilme imkanı tanıyor. Yüksek hassasiyetli mikrofonu net ve kaliteli ses iletimi gerçekleştiriyor. Ses kontrolü özelliği ortam gürültüsüne bağlı ses seviyelerini otomatik olarak ayarlıyor.

LUX64 4.3 İnç Wİ-Fİ Bağlantılı Kamera

Motorola LUX64 4.3 İnç Wi-Fi bağlantılı kamera, ebeveynlerin bebeği izlemesinde pratik aynı zamanda kullanıcı dostu çözümler sunuyor. 4.3 rahat gözlemleme imkanı tanırken ebeveyn ünitesi üzerinden ya da hubble uygulaması aracılığıyla telefon, bilgisayar veya tablet üzerinden uzaktan izleme özelliği bulunuyor.

Manyetik standı kamerayı duvarlara, masalara, düz zeminlere kolay monte etme imkanını tanıyor. Ninni çalar fonksiyonu bebeğin uykuya dalmasını kolaylaştırıyor. Oda sıcaklığını göstermesi sayesinde hem aşırı sıcak hem de soğuk durumlarda uyarı veriyor. Kamera açısından hareket algılama özelliği anlık uyarılarla güvenlik sağlıyor.

Kaliteli teknoloji ile güvenlik özelliklerini bir araya getiren Motorola bebek ürünleri e-bebek ayrıcalığı ile sunuluyor. Bebek sağlığı konusundaki hassasiyeti ile bilinen Motorola markası ebebek.com üzerinden indirimli fiyatlarıyla tercih ediliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir