Haberler

Dodomama Köpek Aksesuarları

Dodomama.com Dodomama Köpek Aksesuarları ile köpek dostlarınız rahat edecek. Oyuncaktan kayışa, diş kaşıma aparatlarından fırçalara her türlü aksesuar ile hayvan dostlarınız mutlu; siz mutlu.

Eastland Pls.Diş Kaşıma Tekli18 Cm

Dodomama.com hayvan dostunuzun ihtiyacı olan aksesuarlar ile karşınızda. Sunduğu ürün köpeğinizin; ısırma, çiğneme ihtiyacını karşılayarak diş kaşınmalarının giderilmesini sağlayacak.

Eastland Pls.Diş Kaşıma Tekli18 Cm, kemik şeklinde üretilmiş olan bir tür oyuncaktır. 18 cm boyutu ile üretilmiş bu ürün; köpek dostunuzun en sevdiği oyuncak olmaya aday olacaktır. Özellikle yavru dönemde diş çıkarma zamanlarında çok işe yarayacak olan bu ürün yetişkin dönemlere erişmesi ile köpeklerin can sıkıntısı ile eşyalarınızı ısırıp zarar vermesinin de önüne geçecek. Böylece bu ürün sayesinde sizde rahat edeceksiniz. Hemen linke tıklayın, stoklarla sınırlı indirimli fiyatları kaçırmayın.

Eastland Kene Cımbızı

Dodomama.com pratik olarak sunduğu modeller ile karşınızda. Kene cımbızı olası kötü senaryoların önüne geçecek bir ürün olacak.

Eastland Kene Cımbızı, dış mekanlarda hayvan dostunuzun üzerine gelen keneleri almanızı sağlayacak bir ürün. Ürün kalem ve uç kısmı cımbız şekilde tasarlanmış bir duruşa sahiptir. Boyutu 9,3 cm kadardır. El değmeden; hayvan dostunuzun tenine yapışmış olan keneleri almanızı sağlar. El değmeden alma durumu sayesinde; bu zararlı parazitten sizinde korunmanızı sağlarken; hayvan dostunuzun da sıkıntısını giderecektir.

Eastland Halat ipli oyuncak topu

Dodomama.com sunduğu oyuncaklar ile keyifli vakitlere olanak tanır.

Eastland Halat ipli oyuncak topu, köpek dostunuz için tasarlanmış bir oyuncak çeşididir. Halat yapısı sayesinde, ipler her daim sizin elinizde olacak. Bu oyuncak ile köpek dostunuzun egzersiz ihtiyacını karşılayabileceğiniz gibi,  eğitim hususunda da fayda görebilirsiniz. Ürün, tutma sapı bulunan bir halat ve ucunda top bulunan bir tür oyuncaktır. Köpek dostlarının zevkle oynamasını sağlayacak, getir götür yapabileceği hoş bir üründür.

Eastland Hasır Uzatma Tasma1,3X40 Cm

Dodomama.com yaramaz ya da kontrol altında olmasını istediğiniz köpek dostlarınız için tasarlanmış bir ürün ile karşınızda. Tıkla ve indirimlerden yararlanmaya hak kazan.

Eastland Hasır Uzatma Tasma1,3X40 Cm, 40 cm uzunluğa sahip ve uzatma şekliyle tasarlanmış bir tasma çeşididir. Ürün hasır örgü ip ile imal edilmiştir. İp kalınlığı ise 113 mm kadar bir yapıya sahiptir. Ürün paket içerisinde ve 3 adet; 40 cm uzunluğunda renkli hasır tasmalar olarak gelir. Uzatma yapısı sayesinde hayvan dostunuz rahat ederken, sizde kontrol edebilmenin rahatlığı ile dış alanlarda keyifli vakitler geçirebilirsiniz. Bu sayede gözünüz arkada kalmaz. Ve hayvan dostunuzun başını sıkıntıya sokmasının önüne geçmiş olabilirsiniz.

Eastland Pls.Saplı Çift Taraflı Fırça

Dodomama.com hayvan dostlarının bakımını ihmal etmeyen ve önemseyen insanlar için ürünler sunmaya devam ediyor.

Eastland Pls.Saplı Çift Taraflı Fırça, hayvan dostunuzun fırçalanması ile cildinin rahatlamasına olanak tanır. Ürün çift taraflı başlığa sahip olup; 2 ayrı işlevde kullanılabilir yapıda tasarlanmıştır. Fırça uzunluğu 17 cm olarak model edilmiş ürün, bu büyük yapısı sayesinde; uzun tüylü köpeklerin kürklerinin daha rahat fırçalanmasına olanak tanır. Ürün ağız genişliği ise 10 x 5 cm yapıda olup; hayvan dostunuzun tüylerine rahat bakım sağlar. Ergonomik olarak tasarlanan çift taraflı fırça; birbirinden farklı boyut ve şekillere sahip olması ile fonksiyonel kullanım sağlanması amaçlanmıştır.

Dodomama.com kedi, köpek, kuş ve kemirgenlere ait; mamalar, aksesuarlar ve birçok ürünü bir arada bulacağınız bir platform. Tıkla, hayvan dostunu mutlu et.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir