CitroenOtomobil fiyatları

Citroen C4 Picasso Fiyatları

Citroen C4 Picasso Fiyatları, Selefine göre 140 kilogram daha hafifletilmiş yapısı ve içerdiği start&stop teknolojisi ile oldukça düşük bir yakıt tüketim değeri sunan Yeni Citroen C4 Picasso, otomatikleştirilmiş 6 ileri robotize şanzıman seçeneği ile satışa sunuluyor.

Tasarımında gelişen ve daha dinamik görülen çizgileri ön tarafta bulunan ince led farlar süslüyor. 16 ve 17 inçlik olarak sunulan alüminyum alaşım jantlar ise yine modelin dış tasarımından göze çarpan noktalar.

İç mekanda ise oldukça geniş bir kabin ve bagaj alanına sahip Yeni Citroen C4 Picasso, günlük kullanımı pratikleştiren saklama gözleri barındırıyor. Ayrıca paspas altında ise 2 adet gizli saklama bölmesi de mevcut.

Tüm standart güvenlik donanımlarını bir arada sunmayı başaran C4 Picasso, Aktif Hız Düzenleme Sistemine de sahip. Bu sistem ile önde giden araç ile araya istenen mesafe konarak hız sabitlemesi yapılabiliyor.

Şerit İhlali Uyarı Sistemi ve Otomatik Park Sistemi gibi bir çok önemli donanımı da barındıran C4 Picasso, uzun far kullanımında karşıdan gelen bir araç algıladığında otomatik olarak farlarını yakın konuma da getirebiliyor.

Citroen C4 Picasso Fiyatları ise,
Citroen C4 Picasso 1.6 e-HDi Dynamique 5K     68,500 TL
Citroen C4 Picasso 1.6 e-HDi Intensive 5K     73,950 TL

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir