BMW M3 yorumları

BMW M3 ile ilgili kullanıcı yorumlarının yer alacağı sayfamız da, aşağı kısımda bulunan yorum bölümüne sorunuzu veya deneyiminizi yazarak kullanıcılarımıza fikir verebilirsiniz.

Bunun gibi güçlü ve dinamik bir araçla, tasarlamak asla başlı başına bir amaç değildir. Şekil, daima işlevsel değerlendirmelerle yönlendirilir. Etkileyici ön kısım, yüksek devirli motora yer sağlamak üzere tasarlanmıştır. Kaslı arka taraf, daha geniş aks aralığı ve dört egzoz çıkışına olanak sağlar. Yan aynaların biçimi bile genel aerodinamiğe katkıda bulunmaktadır. Sadece bütün bu önlemlerin etkileşimi istenilen etkiyi yaratır: Pistlerden yollara gelen motorsporları performansı.

BMW M3 Coupé’nin iyileştirilmiş aerodinamiği, aşağı çekiş kuvvetinin aynı zamanda daha serinletici ve daha güçlü olmasını sağlar. Motor bölümü kapağı üzerindeki geniş hava girişlerinin yakınındaki sol açıklık, hava emme kanalına ilave hava temin eder. Difüzörlü M arka tampon, otomobilin alt gövdesi boyunca kontrollü hava akışını sağlar. Ve hava girişleriyle entegre edilmiş M ön hava kanalı motoru soğutur. Sonuç mu? Daha fazla heyecan için daha fazla aşağı çekiş kuvveti.

En uygun yatay ve dikey dinamikler sağlamak üzere, tutarlı bir hafiflikle tasarlanmıştır. Yüksek güçte tamponlar, tam ön kısım, CFRP tavanı ve tam aktarma organlarını içerir. Ve yeni V8 motoru da, önceki altı silindir hacimli motordan 15 kg daha hafiftir. 50:50 ön-arka ağırlık dağılımını elde etmek için, kütle ağırlık merkezine mümkün olduğunca yakın yerleştirilmiştir. Hafifliği ve sabitliği artırmak için şasi de artırılmıştır.

BMW M3 koltukları sportifliği ve konforu bir araya getirir. Bu başarıya, M koltuklarına özel döşeme malzemesinin seçimiyle ulaşılmıştır. Yumuşak deri, en uygun ergonomik tasarım ve çıkıntılı yanlar konforu en yüksek seviyeye taşır. Elektrikli koltuk ayarı, her sürüş durumuna uyum sağlaması için hafıza fonksiyonuna kaydedilir.

Yeni BMW M3 Coupé’nin her ayrıntısı, sportif bir sağlamlık ile birleşmiş modern bir zarafeti simgeliyor. Dövülmüş double spoke 220M 19 inç kaplamalar maksimum sportif performans sağlarken, özel 18 inç double spoke jantlar aracın dinamik görünüşünü vurguluyor. Yüksek hız lastikleri; BMW M3 Coupé’nin inanılmaz gücü ile yol arasındaki temas noktası olduklarından, nefes kesici sürüş dinamizmi için ideal donanımlardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir