BMW 5 Prior Design Modifiyeli

Almanya’nın dev otomobil markası BMW artık arabalarında modifiye uygulamasına geçiyor.

Yeni çıkardığı modifiyeli arabaları ile farklı tasarım arabalara gönül vermiş olan otomobil severler ile buluşuyor. Son modifiyesini ise satılmaya başladığı günden itibaren oldukça fazla ilgi gören ve motor gücü ile gönüllerde taht kuran BMW 5’de yaptı.

BMW, bmw 5 prior design model otomobilini piyasaya sürmek için hazırlık yapıyor. Ön kaputta göze çarpan inanılmaz asi görünen tasarımı ile bmw severlerle buluşacak olan prior design jaguar deseni oldukça asil bir şekilde taşıyor. Arabaya önden bakıldığı anda asalet dolu lüks bir görünüş sizleri bekliyor.

Önde ve arka kısımda sebebi bilinmiyor ama sade bir spoiler kullanılmış. Yan taraflara yapılan eklentiler arabaya ayrı bir hava katmış. Görünüşüne uygun kaliteli çelik jantlar asaleti bulmuş metali anımsatıyor insana.

Spor arabaları sevenler, kaliteyi ve lüksü aynı anda yaşamak isteyenler için üretilmiş olan BMW 5 Prior Design BMW’nin modifiye de ne kadar çok geliştiğinin bir göstergesi. BMW 5 ile aynı motor özelliklerine sahip olan bu otomobilin iç tasarımında da köklü denebilecek değişikliklere gidilmiş.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.