BMW 316 yorumları

BMW 316 ile ilgili kullanıcı yorumlarının yer alacağı sayfamız da, aşağı kısımda bulunan yorum bölümüne sorunuzu veya deneyiminizi yazarak kullanıcılarımıza fikir verebilirsiniz.

Yeni BMW 3 serisi BMW ilk çıktığı günlerden beri oldukça dikkat çeken bir tasarımı var. Araç önden ve yandan gerçekten çok şık, kaslı, spor ve zengin bir duruşa sahip. Tasarımı hayli iddialı olan otomobilde dış tasarım olarak en çok dikkat çeken yer kısmı otomobilin ön kısmı. marka’nın kendine has far yapısı, geniş ızgara ve BMW amblemi çok uzaklardan bile fark ediliyor, yan profilden otomobile baktığımızda ise coupe hissini devam ettiren mükemmel orantılar, zarif yan camlar sport ve dikkat çekici bir görünüme sahip. Arka kısımda ise stop grubunun ortasında ki BMW logosu dikkatleri çekiyor.

BMW 316i; Genişletilmiş, yükselen çizgiler, otomobile güçlendirilmiş dinamik bir karakter kazandırarak otomobili görsel olarak daha uzun gösteriyor. BMW mühendisleri 3 serisini yenilerken ciddi bir değişime gerek duyulmuş ön bölümdeki motor kapağı sportif kıvrımlara sahip olup Bi-xenon far yapısı ve fark edilmeyi sağlayan aynı zamanda insanı kışkırtan ön bakışları. BMW ile özdeşleşip kişiye değişik fark hissettiren böbrek ızgaraları ile hemen dikkatleri üzerine topluyor.

Yenilenen kasa yapısı Marka’nın sportif ve şık karakterini daha da vurguluyor. Kompakt spor sedanların otomobile coupé stili bir görünümün yanı sıra sportif ve şık bir hafiflik kazandırıyor. Aynı zamanda tasarımdaki değişiklikler, üstün performansın bir göstergesi olarak yenilenen modelin siluetini daha gösterişli ve dinamik hale getiriyor. Dikkat ederseniz arabanın hatlarında çok fazla detay var, köşeler, çizgiler, yuvarlarlar, ani kesikler bu durum onu tercih eden kullanıcısını kendisine çekmekte tereddüt etmiyor, BMW 316i sahip olduğu diğer özellikleri de onun sınıfında birkaç adım öne çıkmasını sağlıyor. Tek kelimeyle enfes.

İÇ TASARIM
Sahip olduğu dinamik karakteristiği ile keyif veren bir otomobil olan BMW 316i tüm detayları ile sizin keyif almanız ve kendinizi hiç olmadığınız kadar iyi hissetmeniz için tasarlanmış olduğu fark ediliyor.

Yeni BMW 3 Serisi Sedan’ın iç tasarımı, yüksek kalitedeki malzeme tercihleri ile donatılmış olup premium marka konforunu sunuyor, kabin tasarımı sürücü odaklı. Kendini aratan bir kumanda birimi yok. Her şey elinizin altında. Test aracımız biraz dolu bir paket’e sahip olduğu için iç dizaynı hayranlık uyandırıyor. Kalite ve şıklık Test otomobilimizin iç mekanında da sürüyor. Ergonomik koltuklarında gayet konforlu yolculuklar yapılan BMW 316i, vücudu çok iyi saran ön koltuklar rahat ergonomik açıdan çok başarılı, arka koltuklar hayli rahat bir diz mesafesine sahip. Arka koltuklarında ise üç kişi rahatlıkla yolculuk yapabilir ve diz mesafesi açısından çok uzun boylu kişiler bile çok rahatça haraket edebilmektedir. Bu açıdan çok iyi düşünülmüş. Spor direksiyon simidi üzerinden kesintisiz eğlence için, müzik sistemi ve hız sabitleyici kontrol ediliyor, ayrıca direksiyonda derinlik ve yükseklik ayarı olması açısından sürüş kalitesini tek dokunuşla harakete geçirebiliyorsunuz.Test otomobilimizin içinde ki her parçanın yumuşak dokulu ve yüksek kaliteli malzemeler ile döşenmiş olması premium markanın getirdiği rahatlık. İç mekan oldukça geniş bir yaşam alanına sahip, eşya koyma gözleri oldukça bonkör. İç mekanda yeterli sayıda eşya gözü bulunması, küçük eşyalarınızı koyacak yer arama derdinden kurtulmanızı sağlıyor. Test otomobilimizin koltuk renkleri ile tam bir görsel şölen sunarken oldukça alçak bir oturma pozisyonuna sahip olan ön ve arka koltukların yapısı vücudu çok iyi sarıyor. Yenilenen BMW 316i önceki modelleri gibi, oldukça kapsamlı bir BMW EfficientDynamics paketini standart olarak barındırıyor. Bu daha iyi bir çevresel performans için hem düz sürüş modu hem de otomatik viteslerde otomatik Start/Stop işlevini ve sürüş deneyimi düğmesiyle (standart) etkinleştirilen ECO PRO modunu da içeriyor. Ayrıca yeni BMW 3 Serisi’nin isteğe bağlı sürücü destek ve mobilite hizmetleri paketi olan ConnectedDrive da bu segmentte benzersiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir