Haberler

Araba Kullanırken Ayaklar Rahat; Nevzat Onay!

Nevzat Onay ayakkabı, kurulduğu günden bu yana erkeklerin farklı tarzlarda ve farklı modellerle tercih edebileceği birçok seçeneğe sahiptir. Aynı zamanda avantajlı ve indirimli fiyatlarıyla, sezonun trend ürünlerini tek bir tıkla bulabilirsiniz. Nevzatonay.com platformunda, sezona uygun seçenekler sunuluyor.

Kahverengi Günlük Bağcıklı Erkek Ayakkabı

Kahverengi günlük bağcıklı erkek ayakkabı, siyah renk seçeneği ile beraber sunulmaktadır. Aynı zamanda kendinize göre beden seçimi de yapabilirsiniz. Yüksek kalitede üretilmiş bir üründür. Uzun süreli kullanımda Nevzat Onay markasıyla, sizin de tercihiniz olabilir. Rahat, konforlu, kışlık termo taban mevcut. Bu da kış aylarında buzlu alanlarda ya da yoğun karlı alanlarda, ayağınızın kaymasının önüne geçer. Yuvarlak burunlu bir kalıba sahip. Bağcıklı detayı bulunuyor. Ön bölümünde iki ayrı tasarım kullanılmıştır. Hakiki doğal deriden üretilen ayakkabı hem şık, hem de rahat olduğu için farklı parçalarla bir araya getirildiği takdirde ön plana çıkmaktadır.

Deri Kahverengi Klasik Chelsea Erkek Bot

Deri kahverengi klasik Jazz Chelsea erkek bot, kış aylarında erkeklerin ideal ürünüdür. Sade bir tasarıma sahip. Şık ve aynı zamanda rahatlığı sevenler için tercih edilebilir. Safran, siyah ve lacivert renk seçenekleri ile beraber bulunmaktadır. %30’a varan avantajlı indirimden yararlanmak için tek bir tıkla sizde dilerseniz online olarak sipariş edebilirsiniz. Bağcıksız bir üründür. Yan bölümlerinde kullanılan lastik detayı ayakkabının kullanışını artırıyor. Doğal deri kullanılarak üretilmiştir. Sivri burunlu kalıba sahip. Hem konforlu, hem bağcıksız, hem de yüksek kalitede süet deri ile sizin de seçimleriniz arasında bulunabilir.

Siyah Bağcıklı Erkek Bot

Siyah bağcıklı erkek bot, kış aylarında sıcacık tutmasıyla tercih edilen bir üründür. Bağcıklı detayı mevcut. Ön bölümündeki bağcıklı detay ile beraber rahat bir üründür. Hafif sivri burunlu, spor ayakkabı görünümündedir. İçinde kullanılan yumuşak yapı malzemesi, kış aylarında ayağınızın sıcak kalmasına neden olur. Havacıklı yapısı mevcuttur. Bu da ayakkabı içerisinde ayağın, hava almasına yardımcı olur. Erkeklerin tercih ettiği ürünler içerisinde, ön plana çıkıyor. Bunun en önemli sebebi hem avantajlı fiyatıyla bulunmaktadır. Hem de görünümü ve sıcak tutmasıyla, kurtarıcı bir üründür. Dilerseniz hem kış aylarında kullanabilirsiniz. Hem de sportif görünümü sebebiyle, sonbahar sezonunda da kullanılabilir.

Vizon Günlük Loafer Erkek Ayakkabı

Vizon günlük loafer erkek ayakkabı siyah, tarçın ve mavi renk seçenekleri bulunuyor. Yuvarlak burunlu bir kalıba sahip. Üst detayında toka bulunmaktadır. Bağcıksız bir ürün. Yaz aylarında hem şık, hem sportif, hem de rahat bir ayakkabı aradığınız takdirde kullanabilirsiniz. Dikiş detayları ayakkabıyı sadelikten uzaklaştırarak, şık bir görünüm kazandırmıştır. Ayak tabanı dümdüz yapısıyla bulunuyor. Hakiki doğal deriden üretilmiştir. Rahat, konforlu ve kauçuk tabanlı bir ayakkabı. Birinci sınıf deri iç astar ve içerisinde kullanılan süet yapısıyla beraber uzun süreli kullanımda tercih ediliyor. Dilerseniz sizde, tek bir tıkla sipariş edebilirsiniz.

Siyah Sneaker Erkek Ayakkabı

Siyah sneaker erkek ayakkabı yaz aylarında spor yaparken, yürüyüş yaparken veya arkadaşlarınızla beraber sportif aktiviteler gerçekleştireceğiniz sırada kullanabileceğiniz bir üründür. Yüksek taban mevcut. Sivri burunlu spor ayakkabı kalıbında bulunuyor. Rahat konforlu bir üründür. Kauçuklu yapısıyla dilerseniz sonbahar sezonunda kullanarak, ayaklarınızın sıcak kalmasını sağlayabilirsiniz. Bağcıkla detayı ve ayakkabı da kullanılan farklı desenler hem rahat, hem şık, hem de havalı bir görünüm kazandırmıştır.

Ayakkabı dünyasında çoğunluğun öncelikli tercihi Nevzat Onay ayakkabı sektörde her daim hem kaliteli, hem tarz, hem de indirimli fiyatlarıyla bilinen bir markadır. Nevzatonay.com.tr bünyesinde dilediğiniz seçimi yaparak, online alışveriş gerçekleştirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir