Haberler

Ayaktan Başa Şıklık! 

Dünyanın önde gelen markalarından olan Puma, yeni koleksiyonları ile herkesin dikkatini çekmeye devam ediyor. Kadın, erkek ve çocuk alanındaki tasarımları ile öne çıkan markanın koleksiyonları online platformdan değerlendirmek ve siparişe geçmek çok kolay.

Softride Sandalet

Konforu ayaklarında hissetmek isteyenlerin tercihi bu yönde oluyor. Softride sandalet özel bir teknoloji ile hazırlanmış ve kaliteden ödün verilmemiştir. Kaliteden ziyade rahatlık sunan modeller arasında yerini almıştır. Siparişe geçmeden önce modele dair:

  • Dolgulu ve bantlı olacak şekilde tasarımı tamamlanmıştır.
  • Orta taban bileşimi ile konforlu hale getirilmiştir.

Aynı zamanda çekiş gücünü kauçuk tabandan alması sağlanmıştır. Güvenli bir şekilde ayağı tam sarması ve oturması adına cırtlı bantlara yer verilmiştir. Bantlı olmasından kaynaklı kolaylık giyip – çıkarılabilir. Son olarak Puma imzasının bant üzerinde yer aldığını göreceksiniz. Sade bir tarza yer verilmiştir. Klasik görünüm sadece Puma markanın bantta geçmesi ile öne çıkarılmıştır. Bunun dışında kalın bantlar içeren hoş bir sandalet modeli olarak karşımıza çıkıyor.

Scorch Runner Koşu Ayakkabısı

Markanın klasik modeller arasında olan Scorch runner koşu ayakkabısı performansını arttırmak isteyenlerin tercihi halinde. Spor egzersizleri ve koşular için özel olarak tasarlanan ayakkabı ultra konfor sunar. Bunun için çorap astarı eklenmiş ve çekiş gücü maksimum seviyelere çıkarılmıştır. Taban kısmı maksimum çekişi ile performansınızı arttırmanıza yardımcı olacaktır.

Uzun yıllar giyilmesi mümkün olan ayakkabının içerisinde yumuşak yastık sistemleri mevcut durumda. Bu sistemi giyer giymez hissetmeniz ve konforlu kalmanız kaçınılmaz olacaktır. Kısa boy olacak şekilde bilek yapısına yer verilmiştir. Köpük olan orta tabanın ayak ile uyumu üst seviyelere çıkarılmıştır. Aynı zamanda iç kilitleme özelliğine sahip olduğu için ayağı tam sabitler. Bu durum ayakkabı hiç yokmuş gibi bir his sunar ve rahat etmeniz mümkün hale gelir. Aynı zamanda iyi kavrama sağlaması için bağcık tasarımı eklenmiştir.

Taper Bebek Ayakkabı

Sadece yetişkinler için değil çocuklar adına da hoş tasarımlara imza atılmıştır. Taper bebek ayakkabı bunlar arasında gösterilir ve küçük ayaklar için özel bir şekilde tasarlanmıştır. Klasik bir görünüme imza atan modelde hafif yapı desteklenmiştir. Orta taban yastıklı olduğu için son derece konforlu modeller arasında gösterilir. Bununla birlikte:

  • Çorap astarına sahip olan modellerden bir tanesidir.
  • Tüy gibi hafif bir yapıya yer verilmiştir.

Bilek yapısı kısa tutulmuş ve bileği kavraması esas alınmıştır. Ağ dokulu olan dış yüzeyinin darbelere karşı büyük bir etkisi bulunuyor. Aynı zamanda EVA taban ile kavrayış sağlar. Bu durum denge probleminin ortadan kalkmasına yardımcı olur. Son olarak bağcık tasarımı da ayağı tam kavraması adına eklenmiştir.

Puma Tape Tayt

Spor giyimde bir dünya markası haline geldiği açık durumda. Bunun için ayakkabılardan ziyade iç ve dış giyim ürünlerine de talep bir hayli fazla. Örneğin kadınların vazgeçilmezi olan taytları ile öne çıkmıştır. Bunlar arasında yer alan Puma tape tayt ölçüm tablosu ile birlikte paylaşılır. Baldır, basen ve bel ölçümlerini dikkate alarak size en uygun olanı seçmeniz kolay hale gelir.

Bütün bedenlere uygun olacak tasarımlara imza atılmıştır. Vücudu tam saran ve iç göstermeyen bir model olarak paylaşılır. Bel kısmında bulunan kalın bant eşliğinde tam kavrama sağlar. Böylece spor egzersizleri sırasında rahatsızlık duymanız mümkün olmaz. Aksine egzersizlerin konforlu bir şekilde geçmesini sağlar. Bu durum performansınızın artış göstermesine katkılı olacaktır.

Woven Erkek Şort

Klasik şort modelleri de erkeklerin dikkatini çeken markaların başında gelir. Gerek günlük tarza gerekse spor egzersizlerine dair sıklıkla tercih edilen Woven erkek şort bunlar arasında yerini almıştır. Son derece konforlu olan şort modelin dair:

  • Nemin ciltten uzaklaştırılmasına dikkat edilmiştir.
  • Normal kesin ve elastik bel yapısı benimsenmiştir.

Bel lastiği eşliğinde ayarlanabilir ve tam kavrama sunabilir. Puma koleksiyonlarında tüm ayrıntıları düşünen ve bu haliyle öne çıkan markalardan bir tanesidir. Markanın bir hayli talep gören ürünlerine https://tr.puma.com/ üzerinden ulaşmanız kolay olacaktır. Hatta öne çıkanlar kadar yeni koleksiyonları da anında değerlendirmeniz esas alınmıştır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir