Servis Ve Sunumunuzu Özelleştirecek Ürünler

Servis ve sunumunuzu özelleştirecek ürünler; yemek masalarının en gözdesi ve popüler tarzları ile her daim gözler önünde bulunur. Şık görünümü ve kalitesi ile her daim misafir edilen kişiler tarafından büyük bir beğeniye sahip olacak bu parçalar hem kaliteli hemde uzun bir ömre sahiptir.

Wintage blue 6 kişilik 30 parça kahvaltı takımı 

Wintage blue 6 kişilik 30 parç kahvaltı takımı; tüm kalitesi ve şıklığı ile evinizde ağırlayacağınız misafirlerinize hoş güçbirliği görsel şölen olacaktır. Takım halinde oluşan bu parçalar; rengi, deseni ve kalitesi ile der daim adından söz ettirecektir.

Monat yağlık sirkelik-bambu &porselen 

Monat yağlık sirkelik- bambu & porselen; şık bir görünüme sahip olan bu ürün hem kullanışlı hem de tarzı ile şık bir görüntü elde edilmesine neden olur. Sirke ve yazlığın bir arada olduğu bu ürün tüm salakta ve yiyeceklerde büyük kolaylık sağlar. Yanında tuzluk ve biberlik parçalarınızda bulunması bu ürüne farklı bir hava katmıştır. Aile yemek masalarında yerini rahatlıkla oluşturan bu ürün yemek masanıza ayrı bir hava ve aynı zaman da şıklık katacaktır.

Düdüklü tencere 6 lt -Siyah

Düdüklü tencere 6 lt -siyah; mutfakların vazgeçilmez bir ürünü olan ve hızlı yemekleri ortaya çıkaran aynı zamanda lezzetinden asla ödün vermeyen bu ürün kullanışlı ve her daim adından söz ettiren bir parçadır. Termik tabana sahip olan bu ürün ısıyı içinde depolama gücüne sahiptir. Isıya dayanıklı ergonomik kulpları ile kolay tutuşlar sağlanır. 18/10 paslanmaz bir çeliktir. Kalitesinden asla ödün vermeyen bu ürün uzun ömürlüdür. Servis ve sunumunuzu özelleştirecek ürünler ile sitemize bir göz atıp  sizde masalarınıza hava katabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir