En İyi Temizlik Ürünleri

Temizlik çoğu zaman zahmetli bir uğraş olarak bilinmektedir. Hayatı kolaylaştırabilecek ve temizliği pratik hale getirecek ürünler kullanmak bu düşüncenin geçerliliğini yitirmesine yardımcı olmaktadır.

Temizlik ürünleri seçerken sadece iyi temizliyor olmasına bakmak yeterli değildir. Aynı zamanda insan sağlığına zararı olup olmadığına da bakmak gerekir. En iyi temizlik ürünlerini kullanıcılar için derleyen Happy; kolay ve hızlı alışveriş imkânı sunmaktadır.

Dr. Beckmann Fırın Temizleyici

Fırında pişirilen yemekler yüzünden özellikle sulu yemeklerde zamanla fırının içinde inatçı yemek lekeleri oluşmaktadır. Bu lekeleri temizlerken öncelikle insan sağlığına ve sonra da fırının içine zarar vermeyecek ürünler kullanmak gerekmektedir.

Dr. Beckmann Fırın Temizleyici; zararlı kimyasallar içermeyen kokusuz bir temizleyicidir. Kirin bulunduğu bölgeye sıkılır ve silinir. Ovalama gerektirmez. Fırın, tencere ve tavalarda oluşan kurumuş yağ ve yemek kalıntılarının temizliğinde kullanılmaktadır.

Dr. Beckmann Fırçalı Leke Çıkarıcı

Dr. Beckmann Fırçalı Leke Çıkarıcı; inatçı yağ ve yemek lekelerinin dışında kan, sebze, meyve ve süt gibi çıkarılması uğraş alan lekelerde bile etkilidir. Leke oluşumu gözlenen alana su değdirilmeden önce uygulanmalıdır.

Leke ilk önce jel temizleyici ile temas etmelidir. Leke çıkarıcıyı döktükten sonra fonksiyonel fırça başlığı sayesinde leke ovulmalıdır. Bu işlemlerden sonra kıyafet çamaşır makinesinde yıkanmalıdır. Fırçalı başlık oldukça pratik ve hızlı müdahale imkânı sunmaktadır.

Dr. Beckmann Acil Leke Çıkarıcı

Dr. Beckmann Acil Leke Çıkarıcı; ucu yıkanabilen 9 ml’lik kalem şeklinde tasarlanmış bir leke çıkarıcıdır. Çantada kolaylıkla taşınabilen ergonomik yapısı ile yeni oluşmuş lekeler için hızlı bir çözüm sunmaktadır. Acil leke çıkarıcı uygulandığı yerde iz bırakmaz. Kumaşa zarar vermez. Acil durumlarda pratik uygulama sunar.

Sodasan Banyo ve Duş Temizleyici Sprey

Sodasan Banyo ve Duş Temizleyici Sprey; bitkisel içeriği nedeniyle insan sağlığına zarar vermez. İçeriğinde uçucu yağlar ve organik sirke gibi doğal bileşenler bulunmaktadır. Mutfak ve banyodaki fayansların temizliği, duşakabinin iç ve dış temizliği, duş başlığı ve lavabodaki çeşmelerin temizliği için etkili bir temizleyicidir. Bütün kireç ve sabun artıklarını gidermede etkilidir. Saf, doğal kokuludur. Sprey başlığı pratik kullanım sunar.

Happy Clean Toz Çamaşır Deterjanı Renkli ve Beyazlar İçin

Happy Clean Toz Çamaşır Deterjanı Renkli ve Beyazlar İçin; renkli ve beyaz çamaşırlar için tek deterjan kullanma imkânı sunan renkleri soldurmayan bir çamaşır temizleyicisidir. Toz yapıda 4 kg’luk paketler halinde satılan bu temizleyici 26 yıkamaya kadar kullanılmaktadır.

Eyüp Sabri Tuncer Quick & Clean Çok Amaçlı Yüzey Temizleyici Lavanta Yağlı

Eyüp Sabri Tuncer Quick & Clean Çok Amaçlı Yüzey Temizleyici Lavanta Yağlı; silinebilir yüzeylerde etkili bir temizlik sağlarken içeriğindeki lavanta yağı sayesinde hoş bir koku ve parlaklık bırakır. Kilit ayarlı sprey başlığı  sayesinde kirli bölgeye kolayca uygulanabilmektedir.

Kilit ayarlı başlık ürünün güvenilir bir şekilde muhafaza edilmesini sağlar. Etkili hijyen için spreyi püskürttükten sonra bir süre beklemek önerilmektedir. Ardından kuru bir bezle kirli yüzey silinebilir. Alkol, soda ve sirke içeren yoğun formülü insan sağlığına zarar vermez.

Happy; birbirinden etkili, doğal içerikli, en iyi temizlik ürünlerine uygun fiyatlarla sahip olmayı sağlar. Mutlu eden kalite sloganı ile yola çıkan marka; temizlik, kişisel bakım, anne & bebek, oyuncak, kitap, elektronik ve gıda gruplarında da uygun fiyata kaliteli ürünler içermektedir. Yüzlerce çeşit ürünü bünyesinde barındıran Happy’e  www.happy.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir